Як перевірити кислотність шлунка. Як перевіряються на гастрит.

В шлунковому соку кожної людини в невеликій кількості міститься соляна кислота. Якщо концентрація кислоти змінюється, то це веде до розвитку багатьох серйозних захворювань, особливо, до проблем в шлунково-кишковому тракті. Для того щоб дізнатися точний рівень вмісту кислоти, можна пройти медичне обстеження. Однак деякі дані дозволяють самому визначити кислотність в шлунку.
Інструкція
1
Згадайте, не турбують вас періодичні больові відчуття в шлунку? Якщо так, то подумайте, чи присутній при цьому відчуття тяжкості під ложечкою відразу після прийому їжі? Якщо відповідь позитивна, то такі симптоми є показником підвищеної кислотності.
2
Для підвищеній кислотності характерні ще кілька ознак: часта печія, відрижка з кислуватим присмаком, запори. Якщо ці ознаки вам притаманні - прямуйте до лікаря, швидше за все, у вас підвищена кислотність шлунка.
3
Низьку кислотність можна теж легко визначити за рядом ознак. Якщо вас турбує присмак «міді» у роті, постійно немає апетиту, трохи нудить вранці, то все це можуть бути симптоми низького рівня кислоти в шлунку. Крім того, показниками низькій кислотності буде неприємна відрижка «тухлим яйцем», часте бурчання в шлунку і рідкий стілець.
4
Звичайно, всі ці ознаки тільки лише перші сигнали про порушення в кислотності шлунка. Проте все це може привести до серйозних захворювань, таких як, гастрит або виразка. Тому звертайтеся вчасно до лікарської допомоги та консультації.
5
Можна перевірити кислотність шлунка за допомогою лакмусового паперу. За пару годин до їжі покладіть на мову рН лакмусовий папір на кілька секунд. Для отримання точних результатів такий тест потрібно провести шість-сім разів протягом декількох днів. Якщо результат вийде від 6,6 до 7,0 - це показник нормальної кислотності. Якщо нижче 6,6, то це буде знижена кислотність . Вище 7, 0 - підвищена концентрація соляної кислоти в шлунковому соку.
6
Якщо вас мучать постійні болі і нездужання в шлунку - негайно йдіть до лікаря. Можливо, у вас починається розвиток серйозного захворювання, яке вимагає невідкладного лікування. Правильну картину вашого здоров'я може дати тільки медичне обстеження, яке призначить лікар.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yrWFcop3-uQ
Точну кислотність ґрунтового покриву можна визначити тільки в лабораторії при використанні спеціальних засобів. Для висадки певних рослин і культур необхідно знати кислотність грунту, але аналіз грунту в лабораторії дає інформацію про кислотності до десятих часток, що звичайному садівнику знати не треба. Вам цілком підійде приблизний аналіз грунту. Якщо ви пам'ятаєте уроки хімії в школі, то в дослідах, які проводили на цих уроках, як індикатор використовували лакмусовий папірець.
Вам знадобиться
  • Участок грунтового покриву, індикатор «лакмусовий папір».
Інструкція
1
Для визначення кислотності грунту, в першу чергу, необхідно викопати невелику лунку, яка в глибину не буде перевищувати 25 см. З будь-якої вертикальної стінки цієї лунки візьміть невеликий зріз грунту. Цю грунт необхідно перемішати, а також змочити водою (дощовою або дистильованою). Після утворення сирої землі, покладіть лакмусовий папірець всередину і стисніть цю землю рукою.
2
У підсумку, у вас відбудеться хімічна реакція, оскільки земля була не суха, а мокра. Ваш індикатор повинен дати певний колір: - зелений колір говорить про нейтральну кислотності; - жовтий колір говорить про легку кислотності; - рожевий колір говорить про середню кислотності; - червоний колір говорить про високу кислотність.
3
Якщо ви не знаєте про існування такого індикатора або у вас його просто немає, можна скористатися більш простим способом: візьміть стандартну пляшку, яку використовують в молочних кухнях. Засипте сухої землі до другого поділу знизу, наповніть пляшку водою до п'ятого поділу знизу, додайте половину чайної ложки подрібненого крейди.
4
На горлечко надягають скручену дитячу соску, через невеликий проміжок часу вона починає розкручуватися, але краї її липнуть один до одного. Струшуйте пляшку протягом 3-5 хвилин. Якщо грунт був кислою, то соска повністю випрямиться і буде надутим, середнє значення кислотності розкриє соску всього лише наполовину, слабка кислотність не дозволить соску випрямитися.