Як складати джинси.

Помічали, що в магазинах джинси завжди складені красиво, компактно і без складок? Удома ж джинси в кращому випадку згорнуті вдвічі і не завжди так акуратно, як хотілося б. А адже скласти джинси - досить просто. Для цього потрібно слідувати черговості з декількох простих кроків.
Інструкція
1
Вийміть з кишені джинсів всі предмети, які можуть розсипатися і створити об'єм при згортанні. Розстеліть джини на підлозі або тримаєте в руках лицьовою стороною (ширінкою) до себе.
2
Складіть джинси навпіл, з'єднавши дві штанини разом строго шов до шва. Задні кишені будуть зовні згину. Розгладьте тканину. Якщо на лицьовій стороні джинсів присутні заклепки, опуклі прикраси, ланцюжки та інше, то таку річ краще згортати лицьовою стороною назовні, тобто задніми кишенями усередину.
3
Тепер, утримуючи джинси рівно поперек штанин, складіть їх удвічі, так щоб кінець штанин ліг рівно на пояс джинсів.
4
Поверніть джинси ще раз вдвічі: лінія згину на колінах повинна лягти рівно на край пояса.
5
Все. Джинси згорнуті, і їх можна пакувати в чемодан, шафа або пакет.
6
Щоб на джинсах не утворювалися складки після щільної упаковки в чемодан, їх можна згорнути похідним способом - рулончиком. Отже, на рівній поверхні знову складіть джинси навпіл. Візьміть знизу за обидві штанини і починайте закочувати їх щільним валиком до самого верху, тобто пояса. Такий валик без боязні пом'яти можна помістити навіть на дно валізи і позбавити себе від необхідності возити з собою дорожню праску.
Зверніть увагу
Джинси заборонено обробляти в хімчистках. Будь-який вплив хімікатами дуже швидко перетворять улюблену річ в безформну ганчірку.
Корисна порада
Джинси необхідно прати набагато рідше звичайних брюк. Перед пранням застебніть блискавки і всі гудзики на джинсах. А також виверніть їх навиворіт. У пральній машинці відключіть режим віджиму. Після прання не скручуйте джинси, розпрямте річ і дайте воді стекти. Джинси можна гладити відразу після прання, поки вони вологі. Робіть це з вивороту, щоб не залишити розлучень. Сушіть джинси природним шляхом на повітрі, але не на сонці. Вони можуть вигоріти. Якщо вони пересохнуть, то можуть дати сильну усадку.