Як зробити гель для свічок. прозорий гель для виготовлення свічок.

Гелієві свічки мають дуже привабливий декоративний вигляд, їх можна робити в домашніх умовах для прикраси інтер'єру або дарувати як презент. Горять вони не гірше звичайних воскових свічок і набагато повільніше. Свічку з гелю можна прикрасити практично будь-якими дрібницями, камінчиками, мушлями і навіть різнокольоровими намистинками.
Вам знадобиться
  • Вода, танін, гліцерин і желатин
Інструкція
1
Перед тим як приступити до виготовлення гелю потрібно підготувати інші компоненти свічки. Свою першу свічку можна зробити навіть у звичайному келиху, гуртку або вазі. Посудина краще вибирати прозорий з великим діаметром, щоб зручно було викладати прикраси, і полум'я не стосувалося країв ємності. Скло повинно бути прочним.Одна з важливих складових свічки - гніт, його можна або придбати готовий, або зробити з бавовняного шнурка. 3 шнурка однакового розміру потрібно замочити в розчині, приготованому з 1 ложки солі, 2 ложок борної кислоти і половини склянки води. Потім шнурки висушуються і скручуються. Для додання приємного запаху гелієвої свічці в гніт вводять різні ароматичні компоненти, наприклад апельсинове або рожеве ефірне масло.
2
Для виготовлення гелю для свічок потрібно придбати желатин, танін, гліцерин і дистильовану воду. Желатин в кількості 10 г розчиняють у 40 г води, пропорції дотримуються 1: 4. Після чого слід додати 50 г гліцерину. На повільному вогні суміш необхідно нагріти до повного розчинення компонентів. Потім 4 г таніну в окремій ємності розчиняють в 20 г нагрітого на повільному вогні гліцерину. Суміш вийде каламутною, але якщо її трохи прокип'ятити - вона стане прозорою як вода. Далі слід змішати обидві суміші в одній посудині. Готовий гель можна розфарбувати харчовими барвниками.
3
Не варто лякатися повітряних бульбашок в отриманому гелі, після виготовлення свічки її потрібно поставити на сонячне місце і дрібні бульбашки поступово ісчезнут.Перегревать гель не можна, так як він може помутніти. Перед самою заливкою свічки форму бажано підігріти в духовці, завдяки чому кількість повітряних бульбашок зменшиться, оскільки не буде сильного температурного перепаду. Готовий гель заливайте в підготовлену ємність акуратно по стінках. Наповнювати гелієві свічки краще декоративними матеріалами, які не запалюються.
Зверніть увагу
Форма свічки може бути будь-яка, різноманітні прозорі ємності у вигляді квіточок, зірочок або сердечок можна без особливих зусиль знайти в продажу.