Як прогнати погані думки.

Життя складається не тільки з радісних подій, часом у кожної людини трапляються невдачі і неприємності. Зовсім не сприймати подібні події неможливо, але накручувати себе, постійно згадуючи подію, теж не вихід.
Інструкція
1
Буває, що день не задався, і з самого ранку все йде не так. Не звинувачуйте лише себе в що відбувається, невдачі трапляються в житті кожного, не варто настільки болісно сприймати їх.
2
Не намагайтеся витіснити неприємну ситуацію зі своєї свідомості, все одно рано чи пізно до неї напевно доведеться повернутися. Краще проаналізуйте, що трапилося і зробіть висновки, в чому полягає ваша помилка. Чим раніше ви зможете знайти вирішення проблеми, тим менше неприємностей вона принесе вам.
3
Чи не приміряйте неприємні ситуації і біди на себе. Якщо у когось трапилося горе, поспівчувають і перемкніть свою увагу. Вам нема чого залучати чужі проблеми у ваше життя.
4
Випустіть своє накопичене невдоволення. Іноді достатньо виговоритися або грюкнути дверима, і погані думки покинуть вас.
5
Припиніть думати про невдачі, всім відомо, думка матеріальна, так навіщо бажати собі поганого?
6
Згадуйте частіше про радісні події, живіть сьогоднішнім днем, не дозволяйте собі постійно думати про погане.
7
Приділіть себе додаткову увагу, що не позбавляйте себе смачного обіду, спілкування з друзями, приємною ванни або походу в театр. Маленькі радощі - це вірний шлях до перемоги над негативними думками.
8
Вельми дієвий спосіб перемоги над поганими думками - виділити для них спеціальний час. Припустимо, протягом усього тижня ви проганяєте ці роздуми, а в четвер з 5 до 6 вечора думаєте про всі неприємності, так тривожили вас весь тиждень. Такий метод позбавляє від зайвої тривоги, а виділений годину можна витратити на вивчення проблем та пошук шляхів вирішення. Для цього візьміть папір і напишіть свої тривоги і побоювання, а поруч можливі варіанти виходу з ситуації.
9
Який би метод для подолання неприємних думок ви не вибрали, пам'ятайте, що потрібно не проганяти погані думки , а боротися з ними. Заміняйте погані судження і установки по відношенню до життя на хороші оцінки того, що відбувається і пошук позитиву навколо себе. Тільки при такому підході вам вдасться знову знайти душевний спокій і комфорт.