Як зшити бальне плаття для дівчинки. мк бальне плаття для дівчинки.

Будь-яка дівчинка потай мріє стати принцесою, незважаючи на те, що в дійсності стати їй неможливо. Однак вона може відчути себе в ролі принцеси, надівши красиве бальне плаття і прикраси. Зшити таке плаття , в якому дитина зможе вільно танцювати і не відчувати при цьому дискомфорту, зовсім нескладно, і з цим завданням впорається будь-яка мама.
Вам знадобиться
  • - кокетка для спідниці;
  • - чорний креп-сатин;
  • - гіпюр;
  • - еластична стрейч-тканина;
  • - матеріал для ліфа;
  • - коса бейка;
  • - гумка.
Інструкція
1
Як основу для пошиття бальної сукні скористайтеся схемою крою злитого купальника. Також, крім викрійки купальника, вам буде потрібно кокетка для спідниці, чорний креп-сатин, гіпюр, еластична стрейч-тканина, матеріал для ліфа, коса бейка і гумка.
2
Розкроїте еластичну тканину із запасом на припуски, згідно мірками викрійки купальника, а потім змітайте деталі вручну і приміряйте верхню частину плаття. Передню викрійку накладіть повторно на інший матеріал, і викроїте ще одну деталь з гіпюру - цю деталь ви накладіть на передню частину «купальника».
3
На грудях гіпюр розподіліть з натяжкою, а під грудьми зробіть невелику збірку. При необхідності зробіть виточки і заутюжьте їх. Сострочіть основну частину купальника з гіпюровою частиною, а потім прикрасьте верхній фрагмент сукні імітацією корсета - для цього пристрочите до купальнику корсетні стрічки.
4
Прикрасьте купальник по лінії спини і талії, а потім на спині пришийте до нього гумку. В якості прикраси ви можете використовувати будь-які підручні матеріали, будь то стрази, намистини або різнобарвна тасьма.
5
Тепер, коли верхня частина плаття готова, перейдіть до виготовлення спідниці. Спочатку викроїте спідницю «подвійне сонце» з еластичної тканини, а потім точно таку ж нижню спідницю з креп-сатину. Окремо викроїте кокетку і пристрочите до неї обидві спідниці. Обробіть шов оверлоком.
6
Проведіть примірку сукні, щоб відзначити потрібну довжину спідниці спереду і ззаду, а потім зробіть шнурівку на корсеті і пристрочите кокетку з пришитою спідницею до купальнику. При необхідності доповніть спідницю декоративним вирізом. Обробіть місця з'єднання спідниці і купальника тасьмою, а потім пришийте по краю подолу косу бейку, щоб зробити красиву окантовку.
7
При бажанні із залишків тканини ви так само можете виготовити симпатичний ободок або стрічку з бантиком в якості пов'язки на голову, яка доповнить образ маленької принцеси.