Як поставити свою фотографію на робочий стіл. не ставиться зображення на робочий стіл.

Якщо ви проводите багато часу за комп'ютером? то, швидше за все, постараєтеся зробити своє робоче місце приємним і зручним. Не в останню чергу це відноситься до монітора - дозвіл має бути таким, щоб від мерехтіння не втомлювалися очі, а картинка робочого столу не заважала бачити значки та іконки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фотографія
Інструкція
1
Якщо ви хочете поставити свою фотографію на робочий стіл (правильніше було б сказати «зробити фотографію фоновим малюнком робочого стола »), насамперед уважно її розгляньте і вирішіть, від яких недоліків слід позбутися. Відкрийте зображення в фотошопі і створіть шар-копію, використовуючи клавіші Ctrl + J. На панелі інструментів вибирайте Healing Brush Tool. Цей інструмент допоможе вам видалити з фотографії прищики, садна і дрібні зморшки. Спочатку наведіть курсор на здоровий ділянку шкіри поряд з проблемним, натисніть Alt і, не відпускаючи, клацніть лівою клавішею миші. Усередині курсора з'явиться хрестик - інструмент знайшов зразок і буде коригувати зображення відповідно до його параметрами. Після цього розташуйте гурток над проблемною ділянкою і клацніть лівою клавішею - він заміниться на той малюнок, який запам'ятав інструмент.
2
Якщо є необхідність, позбудьтеся від ефекту червоних очей за допомогою інструменту Red Eye Tool, який знаходиться в тій же групі. Злийте шари, використовуючи клавіші Shift + Ctrl + E, і збережіть зображення у форматі.jpg". Для цього в головному меню вибирайте пункти File і Save as ...
3
Наведіть курсор на будь-яке вільне місце екрану і клацніть правою клавішею миші. У контекстному меню вибирайте пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть у вкладку «Робочий стіл». Натисніть на кнопку «Обзор», вкажіть шлях до папки, в якій лежить ваша фотографія, і клацніть по ній двічі, щоб відкрити. Потім подвійним кліком відкрийте фотографію.
4
Зверніть увагу на список «Розташування»: ви можете розтягнути зображення на весь екран, помістити її в центрі або розмножити таким чином, щоб копії фотографії покривали екран. У тому випадку, якщо ви вирішили поставити зображення в центр, то, відкривши палітру у віконці «Колір», потрібно вибрати колірний тон, яким буде залитий екран навколо фотографії. Якщо ви вирішили розтягнути зображення на весь екран, перевірте, наскільки добре воно буде виглядати після зміни розмірів.