Як зробити гудзик. Як зробити кружку з гудзиків.

Гудзиків на прилавках спеціалізованих магазинів можна знайти безліч - будь-яких кольорів, розмірів і фактур. Підібрати гудзики до плаття або пальто легко. Будь відділ фурнітури надасть на ваш вибір тисячі варіантів. Але іноді так хочеться мати щось унікальне, незвично. Якусь деталь, яка зробить річ унікальною і неповторною. Якщо ви, до всього іншого, ще й володієте технікою в'язання гачком, то чому б вам не спробувати зробити в'язані гудзики своїми руками?
Інструкція
1
Перш за все, виберіть нитки, з яких будете в'язати гудзик. За кольором і фактурою вони повинні добре поєднуватися з тим виробом, на яке в підсумку будуть пришиті ґудзики. Не вибирайте занадто тонкі нитки - працювати з ними буде не дуже удобно.Для початку зв'яжіть квадрат або гурток (в залежності від бажаної форми ґудзики) стовпчиком без накиду. Діаметр його повинен бути трохи більше, ніж бажаний розмір гудзики. Потім на голку підхопите крайові петлі. Вставте всередину тверду гудзик, плоску або на ніжці - на ваш вибір. Затягніть підхоплені нитки в центрі або по краю гудзики, після цього закріпіть нитки.
2
Знайдіть паличку, відповідну по товщині діаметру вашої майбутньої гудзики. Далі обмотайте її ниткою (повинно бути двадцять-тридцять витків, це залежить від того, якої товщини ви хочете гудзик) .Отрежьте нитку, залишивши довгий кінець. Цей кінець всуньте в голку, зніміть колечко з палички і оплете його ниткою. Обшийте колечко петельним швом. Середину колечка заповніть, обмотавши навколо нитка. Для цього можна використовувати і нову нитку, якщо вам так буде удобнее.Сделайте знизу кілька стібків навхрест - вони служитимуть як ніжка, за допомогою цих стібків ви потім зможете пришити ґудзик на готовий виріб.
3
Крючком зв'яжіть три повітряні петлі, з'єднайте їх напівстопчиком без накиду. Під вийшла ланцюжок кола в'яжіть горбки з трьома накидами щільним кільцем. Обв'яжіть край гудзики стовпчиками без накиду.
Корисна порада
Перед вами три варіанти дуже красивих, простих і ефектних гудзиків. Прикрасьте такими гудзиками кофточку, плаття або сумку - і це буде виглядати просто відмінно.