Як зробити іграшковий парашут. Як зробити парашут з пакету для чоловічка.

Дитинство - час захоплюючих ігор, в яких дитину обмежує тільки його власна фантазія. Будь-яка дитина із задоволенням пускає по воді саморобні кораблики і запускає в небо літаки і вертольоти, і напевно кожній дитині і кожному дорослому принесе задоволення запустити в політ саморобний парашут , до якого можна прикріпити будь-яку іграшкову фігурку, наприклад, солдатика .
Інструкція
1
Зробити парашут можна різними способами, і у всіх способах вам будуть потрібні предмети, які завжди є під рукою в будь-якому будинку. Наприклад, ви можете виготовити парашут з поліетиленового прозорого пакетика.
2
Для цього візьміть ножиці і розріжте пакет по боковій лінії, а потім по верхній лінії, щоб отримати поліетиленовий прямокутник. Візьміть міцні нитки і прив'яжіть до парашут у стропи - для цього покладіть прямокутник перед собою вертикально і прикріпіть один кінець стропи до лівого верхнього кута прямокутника, а другий кінець - до правого нижнього кута.
3
Потім повторіть те ж саме з рештою двома кутами - прив'яжіть до них другого стропу так, щоб стропи перехрещувалися в центрі. Складіть пакет навпіл на себе, а потім вирівняйте нитки, зав'язавши в центрі вузол і залишивши невеликий хвостик ниток для того щоб прив'язати майбутнього пілота. Прив'язавши до парашут у іграшку, ви можете запускати його в повітря.
4
Також в якості матеріалу для парашут а ви можете використовувати не поліетилен, а тонку і легку тканину - наприклад, носовичок. Голкою з ниткою прошийте кожен кут носової хустки, формуючи стропи однакової довжини, а потім прив'яжіть кінчики строп до фігурки, яку ви запустите на парашут е в небо.
5
Для того щоб іграшка була ще цікавіше, ви можете прив'язати до парашут у не просту, а рухому фігурку. Такий іграшковий парашут стане відмінним розвагою для дитини під час вуличної прогулянки та ігор на свіжому повітрі.