Як лікувати глухоту.

Слух - один з найважливіших органів чуття, що бере участь в пізнанні навколишнього світу й оцінці навколишньої дійсності поряд із зором, нюхом, смаком і дотиком. Якщо один з органів чуття починає працювати неправильно, змінюється сприйняття світу, і це приносить людині чималий дискомфорт. Порушення слуху і глухота - неприємне захворювання, але від нього можна позбутися, якщо вжити своєчасних заходів.
Інструкція
1
Крім звернення до лікаря, робіть самостійні дії щодо поліпшення слуху. Кожен день перед сном дрібно натріть зубчик часнику, змішайте отриману масу з парою крапель камфорного масла, загорніть в марлю і помістіть на ненадовго всередину погано чує вуха. Як тільки ви почнете відчувати печіння, вийміть марлю. Повторюйте процедуру щодня за кілька хвилин до сну.
2
Також для профілактики порушень слуху з'їдайте щодня чверть лимона з шкіркою і приймайте по 30 крапель настоянки півонії, якщо вас турбує біль у вухах. Крім того, при вушних болях у вухо можна капнути дві краплі соку хрону і прикладати до вуха гарячий золототисячник. Промивайте хворе вухо гарячим молоком з конопляним маслом.
3
Якщо вас мучить біль під час отиту, капає у вуха тепле рослинне масло або сік черемші, а також готуйте настоянку з 10 грамів ягід ялівцю і склянки горілки. Наполягайте ліки 10 днів, змочуйте в ньому ватний тампон і вставляйте його в вухо на 10 хвилин щодня три рази на добу.
4
Вкладати у вуха можна також ватні тампони, змочені в настоянки аїру на спирту або в соку свіжої цибулі. Ви можете приготувати відвар з п'яти лаврових листів на склянці води, а після настоювання протягом трьох годин закопувати відвар по 8-10 крапель в кожне хворе вухо. Також відвар можна випити - двох-трьох ложок буде достатньо. Своєчасне лікування отиту дозволить вам запобігти глухоту .
5
Добре в лікуванні цього захворювання зарекомендувало себе муміє - приготуйте розчин з трьох грамів муміє і однієї столової ложки гарячої води. Долийте воду в розчин, щоб отримати 100 мл рідини, а потім змішайте по чайній ложці розчину з муміє, альбуцида і борного спирту. Підігрійте суміш і закопуйте по 7-10 крапель тричі на добу у хворе вухо. Крім того, можна вставляти у вухо вату, змочену в розчині муміє.
6
Якщо причиною поганого слуху стали шлаки, очистіть організм - змініть раціон харчування, пийте більше овочевих і фруктових соків, а також пийте відвар з брусничного листа на воді. Корисно прогрівати вуха запаленою полинової сигаретою, воскової свічкою або нагрітим каменем, загорнутим в щільну тканину. Нагрітий камінь можна тримати біля хворого вуха протягом двох годин, а потім випити гаряче питво.
7
Деякі народні цілителі рекомендують для лікування глухоти застосовувати дьоготь, який потрібно прикладати до внутрішньої поверхні вуха, попередньо змастивши вушний прохід дитячим маслом.