Як знайти здоров'я.

Напевно, багатьом вже набридла тема про здорове харчування і правильний спосіб життя, проте це ті основи, якими люди нехтують і, як наслідок, мучаться від різних захворювань. Вчені довели, що людина може прожити 120 років в повному здоров'ї.
Інструкція
1
Хочете поправити здоров'я ? Тоді відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння, надмірне вживання алкоголю прискорюють процеси старіння організму. До того ж разом з тютюном людина вдихає важкі метали - канцерогени, які дуже небезпечні, оскільки вони з часом викликають рак. Алкоголь викликає цироз печінки і кисневе голодування, яке призводить до мікроінсульт, погіршення пам'яті.
2
Харчуйтеся правильно. Ця фраза повинна стати вашим девізом, так як багато проблем зі здоров'я м вирішуються елементарним дотриманням збалансованого харчування. До речі, на сьогодні людина при всьому бажанні може наситити свій організм вітамінами і мікроелементами тільки на 25%. Це відбувається через виснаження землі. Продукти втратили біологічну цінність. Для нормального протікання хімічних реакцій організму потрібно більше 46 мікроелементів. Для захисту організму від вільних радикалів потрібні антиоксиданти. Вони містяться в овочах і фруктах. Додавайте в їжу біологічно активні добавки, і ви помітите приголомшливий результат. Імунна система зміцніє, покращиться колір обличчя, стануть блискучими волосся, ви будете сповнені енергії і сил.
3
Займайтеся спортом. Помірна фізична активність допомагає очищати організм від токсинів, солей. Всілякі вправи, біг, ходьба зміцнюють опорно-рухову систему. Клітини краще забезпечуються киснем, а також зміцнюються серце і кровоносні судини. Виберіть те, що вам до душі, тоді це буде вам приносити не тільки користь, а й радість. Наприклад, запишіться в студію танців чи балету. Це відмінно розвиває пластику і всі групи м'язів. Купуйте абонемент у басейн або у фітнес зал.
4
Будьте стрункими. Зайва вага - головна причина багатьох захворювань. Болі в суглобах, діабет, підвищений артеріальний тиск - слідства ожиріння. Тому вже з цього дня почніть поступово худнути і станете здоровішими.
5
Перестаньте скаржитися на проблеми зі здоров'я м і вибачте всіх кривдників. Часто саме образи, гнів, страхи є причинами захворювань. Коли ви будете в гармонії з собою, то відчуєте одужання. Пам'ятайте, що змінити звички можна в будь-якому віці, тому будьте здорові!