Як підібрати кличку для папуги.

Будь-яке домашня тварина незмінно стає членом сім'ї, а значить, йому необхідно ім'я. Всі кішки і собаки мають клички, і домашні папуги - не виняток. Небагато господарі приділяють достатньо уваги вигадування підходящого імені для свого папуги , а адже ім'я може визначити подальшу долю вашого вихованця і навіть змінити стиль його поведінки.
Інструкція
1
Ви можете підібрати кличку для папуги відповідно до його породою, а також країною, звідки він родом. На відміну від собак, папуги добре відгукуються на клички, що починаються з голосних букв. Яке б ім'я ви не вибирали для вихованця, робіть це щиро і з душею - це ім'я буде супроводжувати вашому новому другові протягом усього його життя.
2
Не називайте папужки іменами своїх друзів і близьких, а також людей, з якими ви живете. Для того щоб швидше привчити папуги до нового імені, вимовляєте кличку під час годування вихованця, а також кожен день по кілька хвилин «Дресирують» птицю, вимовляючи її ім'я і заохочуючи, коли птах буде реагувати на нього. Завжди вітайте свого папуги по імені, коли заходите в кімнату, в якій він живе.
3
Так як більшість папуг здатні говорити, підберіть для свого вихованця ім'я, яке він здатний вимовити. Воно не повинно бути занадто складним і довгим, а звуки в імені повинні відповідати породі папужки. Наприклад, якщо у вас хвилястий папужка, підберіть для нього кличку з літерами «е», «і», а також шиплячими звуками.
4
Уникайте сонорних (м, н, л) звуків у прізвисько - навряд чи птах зможе вимовити їх. Намагайтеся зробити ім'я коротким і легко вимовним. Якщо прикласти до вигадування імені фантазію, ви досягнете оригінальності та неповторності, незважаючи на те що ви будете обмежені в своїй творчості певним набором звуків і довжиною імені.
5
Навчаючи папужки говорити, наберіться терпіння - можливо, його кличка не буде першим словом, яке він навчиться вимовляти самостійно.