Як в'язати котів.

Багато власників породистих кішок рано чи пізно приходять до рішення завести потомство від своїх улюбленців і встають перед необхідністю правильного оформлення в'язки кішок і котів , яке для початківців заводчиків може здатися складною процедурою, що вимагає тривалої підготовки . Для того щоб правильно пов'язати кота і кішку, потрібно дотримуватися певних правил, які стосуються всіх породних клубів і всіх заводчиків.
Інструкція
1
Як тільки кішка досягне віку статевої зрілості, і в неї пройдуть перші дві тічки, ви можете починати шукати кота для в'язки. В'язка з породистим котом з клубу можлива тільки в тому випадку, якщо у вашої кішки є виставкові титули і оцінки не нижче «дуже добре». Якщо ж кішка має титул чемпіона, проходження виставки перед зведенням з котом не буде обов'язковим умовою для в'язки.
2
Найкраще в'язати котів у віці до півтора років, щоб не виникало проблем з подальшими в'язками.
3
Ніколи не давайте кішкам препарати на зразок «Контрасекс» - вони викликають серйозні гормональні порушення, призводять до захворювань і безпліддя, порушуючи репродуктивні можливості кішки. Перед в'язкої переконайтеся, що кішка пройшла повну вакцинацію, а також була проглістогонена.
4
Як звернутись господарями кота, якого ви вибрали для в'язки, відразу ж, як тільки ви помітите у кішки перші ознаки тічки. Найкраще привезти кішку до кота на другий день тічки і залишити її там на кілька днів з лотком, наповнювачем для туалету і запасом їжі. Переконайтеся, що кішка чиста і доглянута, без запалень вух і очей. Підстрижіть їй кігті на передніх лапах, щоб кішка не травмувала кота, вдаряючи його лапою.
5
Залиште кішку наодинці з котом, і якщо все зроблено правильно, в'язка відбудеться без сторонньої допомоги і участі господарів, коли кішка погодиться підпустити кота ближче до себе. Все коти поводяться в процесі в'язки по-різному, і вам залишається тільки чекати і спостерігати за розвитком подій - рано чи пізно кішка здасться, і в'язка, так чи інакше, відбудеться.
6
Через пару днів після перших в'язок кіт втратить до кішки інтерес, і її можна забирати додому. Вагітність у кішки триває до 60-66 днів. Переконатися в тому, що вагітність настала, ви зможете через три тижні після в'язки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZSeqf2lFzYU
Зверніть увагу
Дві перші тічки кішки, як правило, пропускають, а в'яжуть вже на третю течку. Інтервали між тічками у різних кішок різні. Частіше це 15-25 днів, але, іноді зустрічаються кішки, які течуть один-два рази на рік. Якщо кішка веде себе зухвало, то кіт може підійти, надавати їй ляпасів і схопити її за шкірку внаслідок чого кішка рефлекторно обм'якає і кіт її в'яже.
Корисна порада
Почнемо з того, чи відбувається в'язка чи ні - вирішує саме кішка, а не кіт, тому створіть сприятливі умови саме для кішки. Краще привозити кота до кішки, а не навпаки, так як у самок більш сильно виражено відчуття прихильності до певної території. Також, щоб в'язати кішок, якщо ви привозите кота, то необхідно буде йому взяти його особистий туалет і мисочку для годування з дому.