Як навчити папугу-нерозлучника говорити. папужки нерозлучники скільки говорять слів і Як їх навчити.

Папуги справедливо вважаються єдиними промовистими представниками тваринного світу, і саме тому самі різні люди із задоволенням заводять в якості домашніх вихованців папуг різних порід. Якщо одні птахи легко вчаться вимові слів, то інших навчити говорити не так-то просто. Але, приклавши певні зусилля, ви зможете навчити говорити навіть папуг-нерозлучники.
Інструкція
1
Проявіть терпіння і наполегливість у навчанні - воно займе час, але в підсумку ваші старання будуть винагороджені. Для того щоб навчання було ефективним, навчайте папужки говорити з самого раннього віку - бажано, з першого дня появи птиці у вашому домі.
2
Дайте пташеняті папужки зрозуміти, що він - повноцінний член вашої родини, і він сам захоче освоїти людську мову, щоб наблизитися до людей і почати імітувати їх. Обігріває папужки, годуєте його, допомагайте йому, щоб він сприйняв вас частиною своєї зграї.
3
Пам'ятайте також про те, що самці легше освоюють мову, ніж самки, але і з тими, і з іншими ви можете добитися успіху в навчанні. На навчання самки ви витратите більше часу, але зате слова, вимовлені самкою, будуть чіткими і красивими.
4
Ваші папужки можуть бути більш здатними менш здатними до імітації людської мови - ви можете перевірити це з поведінки папуги . Якщо він намагається імітувати всі звуки, які чує у дворі або по телевізору, це означає, що у птаха виражені здібності до імітації звуків. Крім того, важливо приручити папуги - він повинен довіряти вам і не повинен боятися людей.
5
Займайтеся з папугою поодинці і запасіться для цього великою кількістю вільного часу. Намагайтеся вимовляти під час спілкування з птахом переважно високі звуки, так як молодий пташеня не здатний відтворювати низькі звуки, і йому буде простіше, якщо ви підете йому назустріч.
6
Навчайте папуги говорити в спокійній і тихій атмосфері, вимкніть радіо, телевізор і телефон, а також приберіть з клітки папуги дзеркальце, щоб папуга не відволікався. Коли урок закінчиться, помістіть дзеркало на місце.
7
Як можна частіше називайте папуги по імені, розмовляйте з ним ласкавим голосом, коментуйте свої і його дії. Найкращим часом для занять вважається ранок і вечір. Для того щоб папуга завжди мав готовність до навчання, зробіть заняття для нього самої захоплюючою грою, яку він з нетерпінням повинен чекати. Навчити людської мови можна тільки того папужки, який живе на самоті. Якщо ви будете займатися з птахом регулярно, через два-три тижні папуга почне вимовляти перші слова.