Як шпаклювати стіну під фарбування. Як шпатлевать стіну на кухні під фарбу.

Що таке шпаклювання? Це вирівнювання поверхні стін за допомогою особливих сумішей і доведення їх до тієї стадії, на якій вже можна фарбувати або клеїти шпалери. Перед початком шпаклювальних робіт потрібно мати уявлення про шпаклівці і технології нанесення її на стіни. Особливу увагу слід приділити шпаклівці стін під фарбування .
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - стіна для шпаклювання;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Перед нанесенням фарби на стіну потрібно не просто позбутися від нерівностей, а зробити стіну по можливості ідеально гладкою. Щоб у результаті поверхня була високоякісною, використовуйте два види шпаклівки: стартову (чорнову) і фінішну. Для чорнового шару можна застосувати крупнодісперсную шпаклівку, а для фінішного шару тільки мелкодисперсную. Шпаклювання стін під фарбування необхідно проводити в три етапи.
2
Для виконання першого етапу, нанесіть шпателем перший вирівнюючий шар шпаклівки (якщо знадобиться, то кілька таких шарів). У процесі роботи важливо домогтися геометрично правильної поверхні, що не має яких-небудь дефектів підстави. На другому етапі слід нанести фінішний шар шпаклівки, для того, щоб усунути навіть самі незначні дефекти. Підбирайте фінішну шпаклівку за принципом: чим менше її фракція, тим більше гладким в результаті вийде шар.
3
На заключающем етапі приступайте до затірки поверхні наждачним дрібнофракційних папером (для зручності використовуйте спеціальний інструмент - тертку з ручкою, на яку кріпиться папір). Такі маніпуляції додадуть поверхні стіни велику гладкість. Щоб акуратно виконати шпаклювальні роботи, не користуйтеся великим шпателем, віддайте перевагу шпателю середнього розміру (до 60 см). Подбайте і про хороше освітлення кімнати, в ідеалі бажано спеціально підсвічувати оброблювану ділянку. Важливий нюанс: у процесі шпаклювання стін не наносите товстий шар шпаклівки, згодом це може призвести до її відшарування.
4
Перед фарбуванням обов'язково потрібно прогрунтувати стіни. Грунтовка глибоко проникає в основу і, тим самим, сприяє рівномірному накладенню і вбирання фарби.