Як нарізати фрукти та овочі.

Фруктова та овочева нарізки з давніх часів вважаються невід'ємною частиною як святкового, так і повсякденного столу. Адже це і десерт, і закуска до винами, і легкий обідній перекус.
Вам знадобиться
  • - овочі і фрукти;
  • - страва;
  • - гострий ніж (або шинкування).
Інструкція
1
Першим ділом, необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд фруктів і овочів, адже їм належить пролежати на столі досить тривалий час, і вони повинні з гідністю витримати це випробування. Іншими словами, фрукти і овочі повинні бути дуже свіжими, чи не побитими і не мати ніяких пошкоджень на шкірці. Отже, для нарізки ви повинні відібрати найсвіжіші, але в той же час пружні і щільні плоди.
2
Необхідно правильно розрахувати час нарізки, а ще краще нарізати фрукти і овочі прямо перед подачею на стіл. Адже чим менше овочі і фрукти будуть стикатися з повітрям, тим довше вони будуть зберігати апетитний вигляд. Якщо такої можливості немає, то приготуйте заздалегідь лимон і періодично збризкуйте нарізку лимонним соком. Це допоможе уникнути потемніння фруктів і овочів.
3
Щоб нарізка вийшла як можна більш тонкої, потрібно заздалегідь приготувати гострий ніж, а краще декілька. Справа в тому, що ножі дуже швидко затупляются про шкірку при нарізці фруктів. Якщо ви будете кожен раз точити ніж замість того, щоб міняти його на інший, більш гострий, то втратите багато часу, а це небажано, особливо якщо вам необхідно нарізати багато фруктів і овочів.
4
Фрукти нарізаються скибочками, тонкими кружечками, брусочками. Один з варіантів сервіровки: кружальця апельсинів та яблук розкладаються на дні страви по спіралі, у формі «башточки», так, щоб у центрі страви залишилося отвір, в який вставляються нарізані брусочками або соломкою шматочки твердих яблук або груш.
5
Ще одна популярна варіація нарізки овочів і фруктів - фігурна. Для цього потрібно спеціальна терка-шинкування, яку можна знайти в будь-якому господарському магазині. А за рахунок різноманітних спеціальних пристосувань фрукти можна зобразити навіть у формі квітів. Назва такої декоративної нарізки - карвінг.
Зверніть увагу
Овочі та фрукти перед нарізкою потрібно ретельно промити, адже вони не пройдуть термічну обробку перед подачею на стіл.
Корисна порада
Якщо вам здається, що гості не зможуть з'їсти всю нарізку, то використовуйте тільки половину заготовлених овочів і фруктів, адже краще дорізати потім, якщо не вистачить, ніж викидати потемнілі і заветревшіеся смакоту.
  •  1. Фрукти завжди потрібно ретельно мити. Завжди прибирайте надлишок вологи з фрукта.2. З цитрусових, завжди знімати шкірку.
  •  3. Ягоди слід подавати цілими і по можливості з хвостиками, так їх зручніше є.
  •  4. Будь-яку фруктову нарізку потрібно збризкувати лимонним соком або розчином лимонної кислоти. Ця процедура допоможе запобігти потемніння.
  •  5. Фрукти, які пускаю сік, повинні лежати в окремій тарілці
  •  Фрукти потрібно нарізати безпосередньо перед подачею на стол.Ето були загальні рекомендації, тепер поговоримо про те, як же нарізати фрукти красиво. Апельсини, краще нарізати кільцями, так вони виглядають естетичніше. Однак у цьому випадку спочатку наріжте апельсин, а потім зніміть з нього шкірку. Інжир і хурму не потрібно різати більш ніж навпіл. Їх яскраві серцевини стануть відмінним доповненням, як до солодкого, так і до основного столу. Банани потрібно очищати, нарізати кільцями по діагоналі. Недолік бананів в тому, що вони швидко темніють, використовуйте лимонний сік, щоб уникнути цього. Зливи і абрикоси розріжте навпіл і виймайте кісточки. Прикрасою будь-якого столу стане карамболь. Цей фрукт потрібно різати впоперек, так Ви отримаєте цілу розсип зірок. Виноград краще зняти з грона зовсім, або розділити на малі пензлика. Так його буде, набагато зручніше є. Дрібні ягоди краще подавати у вафельних кошиках, так менше шансів забруднитися і набагато зручніше. Яблука та груші ріжте кільцями поперек, або на чотири частини. Викладати нарізку на блюдо, потрібно виходячи з різновидів фруктів та їх соковитості. Почніть, а далі фантазія і почуття прекрасного допоможе Вам.