Як вибрати перуку.

Перуки з незапам'ятних часів користуються незмінною симпатією модниць. Ще древні єгиптянки і середньовічні гейші прикрашали себе складними зачісками з штучного волосся, покликаних імітувати справжні кучері. І в нашому столітті перуки ніколи повністю не сходили з модною сцени. Головна перевага перук в тому, що вони дозволяють з легкістю перетворювати жіночий образ без радикальних необоротних змін зовнішності.
Інструкція
1
Для того щоб перуку виглядав природно і дійсно прикрашав свою господиню, він повинен бути правильно підібраний. На відміну від звичайних головних уборів при виборі перуки потрібно звертати увагу на цілий ряд факторів, а не тільки на його колір і розмір. І перш за все тут потрібно визначити для себе основну мету придбання перуки.
2
Якщо перуку купується для повсякденного носіння, з тим щоб завжди мати гарну зачіску незалежно від обставин, в першу чергу потрібно звертати увагу на якість перуки і тон його волосся. Щоб перуку виглядав як своє волосся, він повинен бути за кольором не більше ніж на один тон світліше або темніше натурального волосся. Більш радикальні забарвлення будуть відразу ж кидатися в очі і виглядати неприродно.
3
Якщо ж перуку спеціально купується з метою змінити зовнішність, створити новий образ, то вибирати його потрібно з урахуванням особливостей своєї шкіри і кольору очей. Світлу перуку добре підійде власницям блакитних або світло-сірих очей і доглянутою, свіжої шкіри. Потрібно мати увазі, що дуже світлі, майже біле волосся будуть добре виглядати тільки при абсолютно здоровій шкірі дуже рівного відтінку. Або при наявності повного макіяжу. У всіх інших випадках сильно знебарвлені волосся старитимуть.
4
Темні перуки підійдуть Смуглолицим жінкам з тонкими рисами обличчя. Натуральних блондинок надмірно темний колір може старити і підкреслювати недоліки їхньої шкіри. Для експериментів зі своєю зовнішністю більш виграшний руду перуку. Рудуваті відтінки підходять практично до будь-якого типу зовнішності. Потрібно враховувати тільки, що після 35 років краще уникати дуже яскравих червонуватих тонів. Зрілій жінці вони можуть надавати вульгарний вигляд.
5
Велике значення має якість виготовлення перуки. Намагайтеся уникати кустарно зроблених перук, навіть пропонованих за дуже скромні гроші. Найбільш якісними вважаються сьогодні німецькі перуки фірмового виробництва з натурального волосся. Однак вони досить дорогі і не всім по кишені. Перуки з синтетичних волосся значно дешевше і більш доступні, але вони можуть виглядати штучно. Оптимальним варіантом у цьому випадку може стати покупка змішаного перуки, зробленого як з натуральних, так і синтетичних волосся. Такі перуки ефектно поєднують в собі природний вигляд натурального волосся з міцністю і надійністю синтетичної «гриви».