Як позбутися від набряку в носі. народні засоби при набряках горла носа.

Закладеність носа - зовсім не нешкідлива проблема. При утрудненості носового дихання багато в чому погіршується якість життя, оскільки в організм потрапляє менше кисню. Людина швидше втомлюється, відчуває себе «розбитим», можуть спостерігатися головні болі, вночі закладений ніс не дає нормально спати.
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - кухонна сіль;
  • - йод;
  • - куряче яйце.
Інструкція
1
Проблема закладеності носа часто не проходить після лікування застуди та нежитю. Тому що вона викликає не тільки велика кількість слизу в носовій порожнині при гострій застуді, але і набряк слизової оболонки. Швидко усунути набряк носа при застуді можна, використовуючи судинозвужувальні засоби. Але ефект від цих коштів триває всього кілька годин, і лікувальної дії вони не роблять. А тривале застосування таких препаратів призводить до звикання - потім без них людина не може нормально дихати.
2
Крім простудних захворювань закладеність носа може виникнути через різних алергічних реакцій, впливу хімічних речовин і вегетативних порушень. Тому, щоб усунути набряк в носі , потрібен комплексний підхід. Тобто крім зняття набряку носової порожнини потрібно усунути його причину.
3
Для лікування набряків слизової носа застосовують протизапальні та противірусні препарати, при необхідності їх доповнюють противоаллергическими та іншими лікарськими засобами.
4
Народні засоби для зняття набряку носа наступні: Промийте ніс водою, в якій розчинена морська сіль. Ще один склад для промивання носа: вода, кухонна сіль і 2 краплі йоду. Для промивання зручно використовувати шприц без голки.
5
Робіть трав'яні інгаляції для носа з декількома краплями масел евкаліпта і сосни.
6
Відваріть яйце круто. Трохи охолодіть, щоб не обпектися. Загорніть його в тканину або рушник, прикладіть до носі і тримайте, поки не охолоне.
7
Прийміть внутрішньо засіб від набряків. Це може бути сечогінний чай. Добре виводять з організму зайву рідину зелений чай, кава, лимон і зелені яблука.
8
Перед сном на область перенісся можна нанести легку йодну сітку. Штрихи повинні бути тонкими, щоб не обпекти шкіру. Якщо сітка буде тонкою, на ранок від неї не залишиться ніяких слідів.
9
Якщо набряк носа не проходить і супроводжується головним болем, жаром та іншими симптомами, вам слід негайно звернутися до лікаря.