Як прикрасити шапку. прикрасити шапку хутром.

Підбираючи шапочку для свого малюка, мама звичайно хоче, щоб вона була не тільки теплою і зручною, але ще і красивою. Навіть якщо шапочка, яку ви купили або пов'язали самі, виглядає нуднувато, її завжди можна прикрасити своїми руками. Ось кілька ідей для прикраси дитячої шапочки.
Інструкція
1
БантікВозьміте прямокутник флісовій тканини розміром 8х7 сантиметрів. Посередині (щодо довгої сторони) зробіть ниткою три складки. Закріпіть нитку кількома стежкамі.Вирежьте з флісу смужку шириною 1 сантиметр і довільної довжини. До одного кінця смужки пришийте бантик, другий пришити до шапочці. Ви можете нашити на цю смужку кілька бантиків однакового або різного розміру, можете прикріпити до шапочці кілька таких смужок з бантиками.
2
МашінкаВозьміте фліс блакитного кольору і виріжте з нього два корпуси машинки (малюнок можна знайти в інтернеті або намалювати самостійно). З рожевого флісу виріжте чотири колеса, по 3 сантиметри в діаметрі каждое.Совместіте дві половинки корпусу і колеса по дві штуки, зшийте так, щоб вийшла машінка.Прікрепіте машинку до шапочці замість помпона на смужку флісу або пришийте безпосередньо до шапочці.
3
помпончікамі з тесьмиВозьміте відрізок тасьми довгою 15-20 см. З довгою бахромою. Якщо ви хочете великий пишний помпон, то візьміть тасьму в два рази довше. Згорніть тасьму в щільний рулончік.Подверніте зовнішній кінець тасьми всередину на півсантиметра, пришийте. Закріпіть тасьму декількома стібками, прошиваючи при цьому помпончик насквозь.Прішейте один або декілька помпончікамі до шапочці. Також ви можете прикріпити його за допомогою довгої мотузочки або стрічки.
4
помпончікамі з пряжіСделайте шаблон. Для цього виріжте з картону два кружечка-кільця. Внутрішній діаметр кружечка нехай буде 4 сантиметри, а зовнішній - 4 сантиметри + бажаний діаметр помпона.Сложіте два кільця разом. Відміряйте нитку пряжі довгою 2 метри, відріжте її, обмотайте їй складені кільця, щільно укладаючи витки один до одного. Коли закінчиться нитка, відміряйте ще 2 метра і знову починайте обмотувати. Покрийте таким чином всю поверхню кольца.Возьміте нитку довгою 30-35 сантиметрів. Розріжте нитки, якими обмотані кільця, по колу, вставте посередині приготовлену нитку, підхопите розрізані нитки і щільно перевяжіте.Сніміте картонні кільця, розправте готовий помпон, розпушити його і пришити до шапочці - просто так або на стрічці. Можна зробити два або кілька таких помпончікамі і прикрасити ними шапочку.Пусть ваш малюк буде найкрасивішим!