Як розвивати свою фірму.

Якщо ви втомилися працювати на сторонню людину і вирішили відкрити власну фірму , значить, ви зробили найперший крок на шляху до достатку та успіху. Тепер настав час активно розвивати свою фірму . І цей крок повинен бути впевненим і грамотним.
Інструкція
1
Самостійно підберіть колектив. Проводьте різні тестування, співбесіди і анкетування, перш ніж прийняти людину на роботу. Краще приймайте людей без шкідливих звичок. Після того, як ви підібрали весь колектив, проведіть навчальні тренінги або курси.
2
Поки фірма не розвинеться, особисто контролюйте роботу кожного співробітника. Найчастіше присутніми при їх роботі. Встановіть порядок, при якому кожен співробітник повинен здавати щотижневі звіти про виконану роботу. Якщо побачите, що хтось із співробітників не працює, зробіть догану, попередьте, що наступний буде із занесенням в трудову книжку.
3
Якщо у вас є відділ продажів, контролюйте його роботу регулярно. Кожен менеджер повинен проводити більшу частину часу в пошуку клієнтів. Встановіть записуючий пристрій на телефони, порівнюйте кількість реально зроблених дзвінків з кількістю дзвінків у звітах. Вибірково прослуховувати телефонні переговори. Менеджери з продажу повинні працювати активно з кожним клієнтом, а також не допускати помилок в розмові.
4
Додайте рекламу або згадки про свою фірму на всіх безкоштовних ресурсах. Створюйте групи в соціальних мережах, розміщуйте оголошення на безкоштовних дошках в мережі, повісьте роздруковані на принтері оголошення на стовпах (цю роботу можуть виконати ваші підлеглі). Навіть якщо ви не бачите вигоди від таких дій, виконайте їх. Ваше завдання - зробити так, щоб збільшилася впізнаваність бренду.
5
Отримайте комерційні пропозиції від фірм, які займаються рекламою. Виберіть найвигідніші з них і укладіть договору. Не вкладайте відразу великі суми, спочатку перевірте, якою буде рентабельність.
6
Якщо ви займаєтеся товарами або послугами масового попиту, наберіть невеликий штат промоутерів на підробіток. Не звертайтесь в спеціалізовані фірми, адже там ви заплатите набагато більше грошей. Роздрукуйте невеликі купони, що надають знижку на ваш товар. Поставте промоутерів на багатолюдних вулицях, щоб вони роздавали ці купони. Такий вид реклами вимагають маленьких вкладень, але приплив клієнтів через неї збільшується дуже швидко.
7
Придумайте систему мотивації для ваших клієнтів. Наприклад, додаткові послуги з доставки, постійно діючу знижку або зниження ціни при придбанні певної кількості товару, що купується. Зробіть так, щоб вони стали вашими постійними партнерами.
Зверніть увагу
Прораховуйте кожен крок перед тим, як його виконати. У перший час ви не можете дозволити собі приймати неправильні рішення.
Корисна порада
Будьте в курсі всього, що відбувається у вашій організації, тоді ви зможете грамотно керувати нею.
При відкритті приватного бізнесу необхідно чітко розуміти, що основна перевага компанії - це її конкурентоспроможність. Недостатньо просто зміцнитися в ніші ринку, необхідно постійно розвиватися, залучаючи нових клієнтів і збільшуючи масштаби діяльності.
Інструкція
1
Ні на секунду не зупиняйтеся в пошуку клієнтів. Використовуйте агресивний маркетинг, рекламуйте послуги всіма способами, виходячи зі своєї цільової аудиторії. Використовуйте рекламу в мережі, на радіо, а також в газетах. Розклеювати оголошення і наймайте промоутерів. Чим частіше назву вашої компанії буде згадуватися, тим популярнішими будуть ваші послуги.
2
Використовуйте систему клубних карт для постійних клієнтів. Бонусами можуть бути як накопичувальна система знижок, так і періодичні знижки на певні товари, отримати які можуть тільки власники карти. У випадку, якщо ваш бізнес це дозволяє, використовуйте нарахування бонусів за наведених клієнтів. Також не забувайте про сезонні знижки та розпродажі - це допоможе залучити максимальну кількість клієнтів.
3
Скористайтеся інструментами державної підтримки підприємництва. Це може бути як кредит на розвиток бізнесу, так і безоплатний грант. В даний час практично у кожній області існує безкоштовний пошук партнерів не тільки на території Російської Федерації, а й за кордоном.
4
Шукайте постачальників і партнерів самостійно. Навіть якщо справжній стан справ вас влаштовує, постійно шукайте більш вигідні варіанти і пропозиції. Будьте відкриті комерційних пропозицій від компаній, які готові з вами співпрацювати, завжди тримаєте напоготові контакти постачальників, які готові надати потрібні вам товари - так ви зможете легше розпрощатися з тими партнерами, чия якість роботи вас не влаштовує.
5
Виходьте на регіональні ринки. Використовуючи мережу філій і торгових представників, ви можете охопити великі території, не обмежені тільки вашим містом.
6
Постійно шукайте людей, готових інвестувати в розвиток вашого бізнесу. Відвідуйте ярмарки, конференції та ділові прийоми, а також знакові події, що стосуються розвитку підприємництва в вашому місті. Чим більше ви спілкуєтеся з людьми, які можуть бути вашими потенційними клієнтами та партнерами, тим вище ймовірність, що вони стануть реальними клієнтами та партнерами.