Як пити желатин.

Желатин - біополімер, що отримується з натурального колагену (основний білкової частини волокон сполучної тканини). Видобувають його зі шкіри та костей забійної худоби, а також рибних залишків, за спеціальною методикою. Продукт, який очищений і висушений після екстракції, і є желатином. Це аморфне прозоре речовина без смаку і запаху, містить близько 50% вуглецю, 18, 3% азоту, 21,5% кисню, 6,6% водню, деякі мікроелементи, наприклад, сірку, кальцій, фосфор. У холодній воді желатин набухає, при нагріванні розчиняється.
Інструкція
1
У продаж желатин надходить у вигляді пластин або гранульованого порошку. Застосовується, головним чином, у харчовій промисловості (виробництво мармеладу, желе, інших кондитерських виробів), в домашній кулінарії, у медицині (як кровоспинний засіб), фармакології (для виготовлення капсул і свічок), у фото- і кінопромисловості (для приготування емульсій в світлочутливому шарі).
2
Харчовий желатин добре відновлює суглоби, тому що виготовлений з хрящової тканини тварин і сприяє відновленню хрящів в суглобах людини. Проводилися такі експерименти: одній групі пацієнтів, хворих артрозом, призначали тільки медикаментозне лікування, а інший - крім медикаментів, давали желатин. В результаті лікування другої групи протікало більш успішно.
3
Рекомендується з вечора всипати одну чайну ложку сухого желатину в склянку холодної води (250 мл), додати півсклянки теплої кип'яченої води і залишити на ніч, щоб желатин гарненько розбух. Вранці цього ж склянку покладіть одну чайну ложку меду, розмішайте з набряклим желатином і долийте склянку до верху окропом.
4
Потім добре переміщайте і випийте цю суміш в теплому вигляді і бажано натщесерце. Приймати желатин в такому вигляді необхідно курсами по десять днів (з таким же перервою). Крім відновлення суглобів при прийомі желатину зміцнюється структура нігтів і волосся. Також желатин корисний худне, він є таким собі секундантом в цій справі, так як дуже добре відновлює і тонізує м'язову масу. Якщо смак цього напою здається неприємним, то можна спробувати додати в нього кілька крапель лимонного соку.
Корисна порада
Для вживання желатину дітьми його можна розвести лимонадом. Тим самим ви отримаєте подобу цього корисного напою.