Як позбутися від банера.

Вірусний банер інформаційного характеру - це відносно нешкідлива, але дуже неприємна програма. Вона не завдає шкоди операційній системі, але блокує доступ до багатьох додатків. Щоб блокувати інформер, потрібно знати вірний алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет. Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що інформаційні банери діляться на два типи: одні з'являються тільки після запуску операційної системи, а інші - при відкриття браузера. Почнемо з блокування банера другого типу.
2
Найпростіший спосіб - повністю видалити той браузер, в якому з'являється інформер. У цьому випадку ви ризикуєте втратою всіх файлів Cookies і закладок. Якщо такий варіант вам не підходить, то відкрийте настройки браузера. Знайдіть меню «Надбудови» або «Модулі». Видаліть усі програми, які встановлювали не ви.
3
Якщо мова йде про браузер Opera, то вам необхідно вручну видалити кілька файлів. Відкрийте каталог Program Files/Opera/program/plugins. У ній має бути два файли з розширенням dll: npwmsdrm.dll і npdsplay.dll. Якщо ви знайшли інші файли такого розширення, то видаліть їх.
4
Тепер загляньте в папку/Documents and Settings/«Ім'я облікового запису»/Application Data/Opera/Opera \ profile. Видаліть всі файли з розширенням js, крім browser.js.
5
Тепер розглянемо ситуацію появи банера безпосередньо на робочому столі. Відкрийте будь-який робочий браузер і перейдіть на сайт http://freedrweb.com. Знайдіть на цій сторінці програму Dr.Web CureIt і скачайте її. Встановіть утиліту.
6
Проскануйте їй розділ локального диска, на якому встановлена Windows. У тому випадку, якщо програма знайде вірусні файли - видаліть їх і перезавантажте комп'ютер.
7
Якщо вищеописаний метод не спрацював, то видаліть шкідливі файли самостійно. Відкрийте папку System32, розташовану в каталозі Windows. Знайдіть всі файли, назва яких закінчується на lib.dll і видаліть їх.
8
Скачайте програму CCLeaner і встановіть її. Після запуску програми активуйте аналіз файлів реєстру. Натисніть кнопку «Виправити» після завершення сканування. Перезавантажте комп'ютер.