Як змішати коричневий колір. Ajnj колір охра.

Серед професійних художників не прийнято використовувати чистий колір з баночки фарби, якщо тільки ви не представник імпресіонізму. Для створення справжнього твори живопису потрібно використовувати все різноманіття і багатство колір а.
Вам знадобиться
  • -акварель, гуаш, олія;
  • -кісті для малювання;
  • -палітра (паперова або пластикова);
  • -Банк з чистою водою.
Інструкція
1
Коричневий колір відноситься до групи складових колір ов, тобто він не є чистим колір ом. Стандартним прийомом для отримання коричневого колір а є змішування червоного і зеленого колір ов в рівних пропорціях. Однак це тільки один з варіантів отримання коричневого.
2
Отримати коричневий колір на палітрі можна, якщо змішати помаранчевий і сірий. В цьому випадку ви отримаєте світло-коричневий, бруднуватий колір . Проте варто додати в нього трохи червоного, як ви побачите благородний колір меленої кориці.
3
Цікавий відтінок коричневого дає суміш жовтого колір а з пурпуровим.
4
Якщо ви пишете стару пожовклу листя, можете взяти рудий колір і додати в нього крапельку чорного. Варіюйте відтінки рослинності, додаючи трохи червоного, бордового або, навпаки, жовтого. Ці благородні колір а врятують вашу роботу від можливої «бруду» коричневого.
5
Знаменитим відтінком коричневого є колір охри. Якщо у вашому наборі фарб такого не виявилося, просто змішайте жовтий із зеленим (ненасиченим) і додавайте чистий коричневий до отримання гірчичного відтінку. Охра повинна бути брудно-жовтої, тьмяною.
6
Додайте до чистого коричневому ніжно-рожевий і отримаєте колір кави з молоком.
7
Шляхетний шоколадний відтінок можна змішати, якщо капнути в коричневий колір трохи золотого.
8
Металеві холодні відтінки виходять в суміші коричневого з червоним, бурим. Пограйте з колір ом, домісивши в нього синій чи фіолетовий.
9
Шамуа - світло-коричневий, колір шкіри або крему. Змішуйте персиковий, білий і коричневий для отримання цього ніжного відтінку. Можна додати на палітру злегка жовтого.
10
Змішуйте охру з жовтим, щоб отримати ласкавий пісочний колір .
Зверніть увагу
Щоразу після заняття живописом промивайте і сушіть кисті.