Як вибрати газову духовку.

Вибрати газову духовку непросто. Тут доводиться враховувати цілий ряд факторів, від можливості використання в конкретній ситуації тих чи інших функціональних якостей пристрої до фінансових можливостей.
Вам знадобиться
  • паспорт на духовку.
Інструкція
1
Оберіть розміри і обсяг духовки виходячи з того, де вона буде встановлена, яка кількість страв буде готуватися в ній регулярно.
2
Визначтеся з тим, яке управління духовки є більш зручним для вас: залежне або незалежне.
3
Вирішіть, якими додатковими функціональними можливостями повинна володіти духовка: наявність автоподжига, таймера, вертіла, гриля, висувною візки, «холодної» дверцята. Виберіть кількість програм нагріву, яке переважно для вас.
4
Визначтеся з тим, чи потрібно у виробі особливе емалеве покриття, жиропоглинальні фільтр, вентилятор для примусової циркуляції повітря, порожніми пальниками.
Зверніть увагу
Якщо в будинку є діти або домашні тварини, придбайте духовку з подвійною чи потрійною теплоізоляцією дверцята. Це мінімізує ризик опіків малюків або вихованців при їх дотику до духовому шафі.
Корисна порада
Залежне управління передбачає установку режимів роботи стоїть окремо духовки з сумісною з нею вручений панелі. Моделі духовок такого типу підходять для вбудованої кухні. При незалежному управлінні режими роботи духовки встановлюються за допомогою власних елементов.Газовие духовки комплектуються газовим або електричним грилем. Газовий гриль імітує операцію смаження на вугіллі, що надає стравам неповторний смак. До того ж, він більше економічний. Зате електричний гриль забезпечує рівномірний прогрів страв. Його управління автоматізіровано.Полие пальника запобігають загасання полум'я при роботі примусової вентиляції духовкі.Прінудітельная циркуляція повітря за допомогою вбудованого вентилятора покращує прогрів страв у духовці. Завдяки ній продукти набувають приємну підсмажену кірочку.