Як одягатися зі смаком.

Одягатися зі смаком - це особливе мистецтво, яке потребує ретельного уваги, часу і терпіння. Смак не буває від природи - він прищеплюється і розвивається, як і будь-який інший навик. Отже, як виглядати дорого і зі смаком, але при цьому не зухвало і химерно? Запам'ятайте кілька правил і рекомендацій.
Інструкція
1
Запам'ятайте: або яскравий одяг і скромні прості аксесуари, або навпаки - оригінальні складні аксесуари, що підкреслюють благородну простоту одягу і фактуру тканини.
2
Одягайтеся по погоді, це не менш важливо. Нерозумно і безглуздо виглядають дами, маневрують по льоду і бруду на високих шпильках або тремтячі на холоді в прозорих колготках. Одягатися зі смаком - значить одягатися доречно.
3
Вивчіть свій тип зовнішності і подумайте, який стиль йде вам найбільше, які кольори підходять вашому типу зовнішності.
4
Влаштуйте день, в який ви розберете повністю свій гардероб за кольорами і стилям. Розберіть та аксесуари. Дуже часто трапляється так, що, відчуваючи сумніви і труднощі у виборі аксесуара саме в даний вечір, дівчата надягають на себе все. Уникайте складної еклектики: класичний стиль, звичайно, в деяких випадках відмінно виглядає з повсякденним і спортивним (наприклад, вузькі джинси з приталеним піджаком), але якщо у вас виникають якісь сумніви - краще не експериментувати.
5
Складіть з декількох предметів одягу можливі комбінації. Цілком можливо, давно забута річ отримає нове життя саме з цим аксесуаром або ременем!
6
Дуже часто журнали дають повністю протилежне реальності уявлення про те, що таке стиль, і публікують «луки», складені з предметів, рекламованих в журналі. Знайдіть в інтернеті фотозвіти з показів модних дизайнерів і формуйте свій стиль з власних уподобань. Часто в магазинах можна знайти схожі речі, так як світові тренди в цілому єдині, просто кожен творець вкладає в них свою індивідуальність.
7
Поєднуйте мас-маркет і дорогі марки: звичайна біла футболка буде чудово виглядати з дорогим піджаком.
8
Не бійтеся вантажних аксесуарів - вміло використані, вони можуть бути кращим способом підкреслити свою індивідуальність.