Як виготовити форми для штучного каменю.

Для виготовлення каменів потрібна якісна і міцна форма. Полімерні вироби відрізняються еластичністю, надійністю. Вони дозволяють виготовити камінь складного рельєфу.
Вам знадобиться
  • - матеріали для виготовлення основи;
  • - допоміжна заливальна опалубка;
  • - герметик;
  • - роздільник на восковій основі;
  • - кисть;
  • - поліуретан Пор-А-Молд.
Інструкція
1
Спорудіть основу потрібної форми з підручних матеріалів - бетону, гіпсу, глини тощо.
2
Обробіть її поверхню і периметр, а також допоміжну заливальне опалубку герметиком.
3
Внутрішні поверхні основи обробіть антиадгезиви на восковій основі.
4
Приготуйте полімерну суміш. Для цього з'єднаєте в сухий ємності затверджувач і преполімер, ретельно перемішайте їх протягом декількох хвилин до формування однорідної маси.
5
Промажьте основу форми тонким шаром полімерної маси, використовуючи кисть.
6
Через кілька хвилин залийте поверхню форми підготовленої полімерної сумішшю. Застосовуйте для цього допоміжну заливальне опалубку.
7
Для запобігання появи повітряних бульбашок нанесіть на полімерний шар роздільник на восковій основі.
8
Вийміть готову форму з опалубки через добу.
Зверніть увагу
При роботі з поліуретаном Пор-А-Молд дотримуйтеся обережності. Проводьте заливку матеріалу в добре провітрюваних приміщеннях. Під час проведення цієї операції користуйтеся гумовими рукавичками, захисними окулярами, а також прогумованим фартуком.Прі попаданні поліуретану на шкіру протріть уражене місце ізопропиловим спиртом, після чого промийте його водою з милом.
Корисна порада
Обробка основи і заливальної опалубки герметиком забезпечує закупорку пір матеріалу, а також дозволяє уникнути затікання формувальної суміші під модель.Чтоби продовжити термін служби форми, дайте їй вистоятися в заливальної опалубці 3-4 дні. Це посилить полімеризацію вироби, що сприятливо позначиться на його еластичності, запобігає виникненню розривів у порожнинах.