Як підключити інтернет до комп'ютера через кабель. Як підключити кабельінтернета до комп'ютера.

Якщо у вас вдома є кілька комп'ютерів або ноутбуків, то найрозумніше об'єднати всі ці пристрої в локальну мережу. Природно, в такому випадку виникає бажання забезпечити комп'ютери доступом до інтернету .
Вам знадобиться
  • мережева карта, мережевий концентратор (при підключенні трьох і більше ПК).
Інструкція
1
Давайте розглянемо ситуацію, коли у вас є три комп'ютери. Можна, звичайно, укласти з провайдером три договори на надання послуг доступу до мережі інтернет. Все швидко і просто, але є великий мінус - платити за три аккаунта бажає далеко не кожен.
2
Розглянемо приклади створення локальної мережі з доступом до інтернету власними силами. В даній ситуації нам знадобиться або маршрутизатор або мережевий концентратор. Другий варіант дешевше, але він порівняно незручний. Справа в тому, що при підключенні комп'ютерів до мережного концентратора, вони отримають синхронний доступ в інтернет тільки за однієї умови: один з них повинен виконувати функції сервера.
3
Зупинимося на цьому варіанті. Виберіть комп'ютер, який розподілятиме канал з'єднання з інтернетом. Встановіть в нього додатковий мережевий адаптер. З'єднайте це пристрій з мережевим концентратором. Примітка: якщо до складу локальної мережі будуть входити тільки два комп'ютери, то мережевий концентратор не знадобиться взагалі.
4
Підключіть кабель інтернету до комп'ютеру-серверу . Налаштуйте з'єднання з сервером провайдера. Відкрийте властивості цього підключення і перейдіть до пункту «Доступ». Активуйте пункт «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Друга мережева карта автоматично отримає статичний (постійний) IP-адресу 192.168.0.1.
5
З'єднайте другий комп'ютер з першим, використовуючи для цього мережевий кабель. Відкрийте настройки параметрів мережевого адаптера на другому ПК. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса", і вкажіть його значення, рівне 192.168.0.2. В третє і четверте поля даного меню введіть IP-адресу комп'ютера-сервера.
6
Зверніть увагу на наступний нюанс: якщо вам потрібно підключити декілька ПК до сервера, то використовуйте мережевий концентратор.