Як надіти балдахін.

Закріпити балдахін над дитячим ліжечком нескладно. Для цього можна використовувати універсальний каркас або саморобну раму з товстого дроту. Тканина фіксується за допомогою кілець, гачків або красивих стрічок.
Вам знадобиться
  • - товста дріт;
  • - балдахін;
  • - кільця або гачки;
  • - плоскогубці;
  • - інструменти і пристосування для підвішування каркаса над дитячим ліжечком.
Інструкція
1
Виготовте металевий каркас для балдахін а. Для цього зігніть товсту рівну дріт у вигляді літери П або в півкільце.
2
Одягніть на каркас кільця або гачки, на які буде кріпитися тканину балдахін а.
3
Подвесьте каркас над центром дитячого ліжечка.
4
Закріпіть в кільцях або на гачках каркаса полотно балдахін а. Акуратно розправте складки тканини.
Зверніть увагу
Закріплюйте каркас над дитячим ліжечком з особливою ретельністю. В іншому випадку рама може впасти на дитину і травмувати його.
Корисна порада
Балдахін виконує не тільки декоративну функцію, вносячи затишок в інтер'єр дитячої кімнати. Тканина ховає від сторонніх очей дитяче ліжечко, створює захист від яскравого сонячного світла, що забезпечує, в свою чергу, спокій дитини під час денного сну. До того ж, балдахін затримує пил, не дозволяючи їй потрапити на малиша.Чтоби уникнути зісковзування балдахіна з гачків або кілець і падіння його на малюка, використовуйте більш досконалий спосіб кріплення тканини. Для цього з внутрішньої сторони полотна пришийте широкі смужки тканини. Просмикніть в отримані кишені красиві кольорові стрічки, після чого підв'яжіть ці барвисті елементи на каркасе.Распределяйте вузли рівномірно, а стрічки розправляйте. Це додасть естетичність та надійність конструкціі.Для закріплення балдахіна можна скористатися готовими кронштейнами. Інструкція по фіксації на них тканини, як правило, додається до виробу. Подібні кронштейни універсальні, підходять до будь-якої дитячої ліжечку. Вони кріпляться на спинці, бічний решітці або верхньої/нижньої планці дитячого ліжечка.