Як почати прибирання.

Прибирання тільки з боку здається простим процесом. Уникнути рутини, підвищити ефективність робіт можна, лише діючи за певним порядком і дотримуючись правил збирання.
Вам знадобиться
  • - ганчірки;
  • - таз;
  • - відро;
  • - швабра;
  • - віник;
  • - совок;
  • - різні пристосування, що полегшують прибирання;
  • - миючі та чистячі засоби.
Інструкція
1
Складіть чіткий план дій. Позначте в ньому основні роботи, вкажіть їх послідовність.
2
Підготуйте необхідний інструмент і миючі засоби.
3
Надіньте рукавички, щоб не пошкодити шкіру рук. Можете приступати до прибирання.
Зверніть увагу
Перед початком збирання відключіть телевізор та інші побутові прилади. Це убезпечить вас від ураження електричним струмом в разі попадання води на оголені дроти, роз'єми, кабелі.Меняйте частіше воду, інакше на глянцевих поверхнях утворюються розводи. Застосовуйте для прибирання тільки ті кошти, які відповідають типу матеріалу меблів, поверхонь, предметів інтерьера.Сухая прибирання завжди передує вологою. Такий підхід знижує кількість пилу в повітрі і перешкоджає її осіданню на вологих поверхнях.
Корисна порада
Попереднє складання плану робіт допоможе уникнути штовханини, впорядкує виконання операцій, що, в свою чергу, зробить процес прибирання більш ефективним і бистрим.Уборку краще починати з миття міжкімнатних дверей, вікон, радіаторів опалення, абажурів освітлювальних приладів, решіток вентиляції , дзеркал. Далі доцільно вичистити шафи, полиці, тумбочки, антресолі, після чого розкласти тут акуратно всі речі. Наступним пунктом плану збирання повинні стати кути між стінами та стелею. Їх слід ретельно проместі вологим віником або пройтися щіткою пилесоса.Прі генеральному прибиранні квартири в план робіт включаються чистка туалету, ванної та передпокою. Тут потрібно викинути старі речі, а непотрібні предмети прибрати в шафи. Крім того, особливу увагу слід приділити наведенню порядку на кухні - від холодильника і газової плити до столів і полок.Влажная прибирання підлоги, миття плінтусів, чистка килимових покриттів проводиться в останню очередь.Такая послідовність робіт дозволить навести повний порядок в домі, знизить трудомісткість процесу , підвищить його результативність.