Як почистити кролячу шубу. Як прати прати кролячу шубку.

Хутро кролика відносно дешевий, і тому цілком доступний більшості населення. Тому багато жінок вважають за краще носити вироби з кролячого хутра. Але з часом він вже не виглядає як новий, і постає питання про те, як почистити таку шубу .
Інструкція
1
У випадку, якщо ваша шубка пожовтіла, візьміть крохмаль йди манну крупу. Розстеліть шубу на столі і присипте хутро крохмалем. Злегка потріть руками. Після цього струсіть крохмаль і розчешіть хутро металевої щеткой.Ілі візьміть чайну ложку перекису водню і розведіть її в склянці води. Капніть туди ж декілька крапель нашатирного спирту. Цей розчин нанесіть на хутро за допомогою ватного тампона або розпилювача і, підвісивши шубу на плечики, помістіть її на сонці.
2
Якщо ваша шуба промокла від сильного снігу, підвісьте її на плічка і просушіть при кімнатній температурі. Потім обережно причешіть хутро гребінцем по росту ворсу, потім проти ворсу і закінчите приводити шубу в порядок, пригладивши хутро рукою у напрямку зростання.
3
Змішайте спирт, воду та столовий оцет в рівних кількостях. Нанесіть розчин на поверхню шуби з допомогою ватного тампона або м'якої губки. Забруднені місця потріть м'якою чистою тканиною.
4
Житні або пшеничні висівки помістіть в сковорідку і, помішуючи, нагрійте приблизно до температури 60 ° С. Розстеліть шубу на столі і посипте місце забруднення гарячими висівками. Після їх охолодження добре обтрусіть виріб і очистіть хутро від висівок за допомогою м'якої щітки.
5
Для видалення жирних забруднень використовуйте бензин. Змочіть їм шматок м'якої тканини і протріть місце забруднення. Якщо хутро довгий, тріть по його зростанню. Якщо короткий - проти. Тим же методом скористайтеся, щоб привести в порядок залисніли манжети і комір. Змішайте чайну ложку нашатирного спирту, три чайних ложки солі і половину літра води. За допомогою ватного тампона нанесіть розчин на масну пляму. Протріть хутро легкими рухами.
6
Якщо ваша шуба запилилася, покладіть її на вологе простирадло хутром вниз і вибийте.
7
Для того, щоб надати шубі з кролячого хутра красивий вид, намочіть шматок тканини столовим оцтом і протріть хутро. Потім скористайтеся гліцерином і протріть їм вашу шубу . Хутро стане блискучим, і виглядати ваша шубка буде просто чудово! Перед тим, як застосувати який-небудь спосіб для чистки шубки з кролячого хутра, перевірте його на невеликому зразку.