Як збити температуру у дорослої людини.

Підвищення температури є цілком закономірним наслідком розвитку в організмі якоїсь інфекції. Підвищена температура свідчить про те, що організм помітив «ворога» і намагається з ним боротися, але це вірно тільки в тих випадках, коли температура тіла не перевищує позначки в 39 градусів.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що при простудних захворюваннях хворому необхідно пропотіти, зніміть з нього всю теплий одяг і скиньте ковдру, тоді це дозволить понизити температуру тіла на кілька поділок.
2
Одним з найефективніших способів зниження температури є вологе обтирання. Важливо, щоб рушник був саме вологим, а не мокрим. Суть цього методу полягає в тому, що вода з поверхні шкіри буде випаровуватися, ніж збільшить тепловіддачу тіла. Хворому буде здаватися, що йому холодно, він буде тремтіти, але це цілком нормальна реакція. Не варто використовувати оцет або алкоголь, так як по ефективності вони ні в чому не перевершують холодну воду.
3
Крім того, можна поставити компреси на потилицю, пахви, пахову область і область печінки.
4
Слід стежити за тим, щоб хворий постійно пив. Не варто давати гарячі напої, так як температура води повинна приблизно відповідати температурі тіла. Пиття повинне бути необмежено, але приймати його слід потроху і часто. Занадто велика кількість рідини, випите за раз, може спровокувати блювотний рефлекс.
5
Оскільки цитрусові мають протизапальну дію, дайте хворому кілька часточок апельсина або лимона.
6
Не забувайте про те, що кімнату, де знаходиться хворий, потрібно постійно провітрювати. Тіло буде віддавати тепло свіжому повітрю, що також викличе зниження температури.
7
Можна також звернутися до лікарських препаратів, обширний асортимент яких дозволяє вибрати засіб з урахуванням індивідуальних потреб кожного хворого людини. Це можуть бути як таблетки, так і сиропи, розчиняються у воді капсули. Найкраще вибирати той препарат, який розчиняється у воді, або той, який одягнений в желатинову капсулу, так як це забезпечить максимально швидке дію ліки.