Як уберегтися від вірусів.

Людина існує у світі, наповненому мікроорганізмами. Багато з них корисні, але існує ряд вірусів , попадання яких в наш організм веде до появи захворювань. Найчастіше це віруси простудной групи. Особливо велика небезпека зараження ними під час епідемій.
Інструкція
1
Намагайтеся не перенапружуватися. Втомлена людина більш схильний вірусній атаці.
2
Виходячи на вулицю, змастіть ніздрі рослинним маслом або оксоліновою маззю.
3
Під час епідемій, відвідуючи людні місця, використовуйте марлеві пов'язки. Якщо ви соромитеся показуватися в такому вигляді, дихайте через шарф або косинку.
4
Повертаючись додому, помийте руки. Не використовуйте в профілактичних цілях захисту від вірусів антибактеріальне мило. Воно захищає від бактерій. Віруси і бактерії відносяться до різних мікроорганізмам.
5
Постійно провітрюйте приміщення, в якому ви перебуваєте. Застояне повітря сприяє розмноженню вірусів .
6
Для зміцнення імунітету застосовуйте засоби народної медіціни.Ешьте якомога більше часнику. Якщо вам не подобатися його запах, потовчіть кілька часникових зубчиків і змішайте їх з медом. Приймайте по чайній ложці 3 рази на день.Возьміте 8 - 10 великих зубчиків часнику і протріть їх через дрібну тертку. Додайте до них 8 чайних ложок винного оцту. Перемішайте. Отриману таким шляхом суміш, поставте в холодильник до ранку. Вранці підігрійте на водяній бані 50 - 60 гр. меду і додайте до часниковою суміші. З'їдайте по 2 чайні ложки дуже повільними глоткамі.Ежедневно тримаєте в роті пару бутончіков гвоздики до її повного розм'якшення. Ця пряність має прекрасні антисептичні властивості. Приготуйте розчин з гвоздики для полоскання горла. Розітріть 6 бутончіков гвоздики, залийте склянкою гарячої, але не киплячої води. Додайте до розчину столову ложку морської солі. Розчин готовий. Використовуйте для полоскання 3 - 4 рази на день.Пейте трав'яні чаї. Змішайте в рівних кількостях листя подорожника, квіти м'яти і липи. Вживайте, як звичайний чай.Добавляйте в зелений чай евкаліпт, і, перш ніж його випити, подихайте парами. Це допоможе вам прочистити дихальні шляхи і послужить прекрасним профілактичним засобом.
7
Вживайте, якомога більше продуктів містять вітамін С.