Як позбутися від зайвої води в організмі.

Начебто ви не маєте схильності до ожиріння. І нирки завжди працювали нормально. Але от біда, щовечора ваші ноги набрякають, а до ранку набряклість проступає і на обличчі. Чомусь вода не бажає залишати ваше тіло.
Інструкція
1
Обмежте споживання солі. При приготуванні багатьох страв використовуйте соєвий соус. А готуючи супи і другі страви, злегка їх недосолюйте. Спробуйте зменшити споживання продуктів, які здатні затримувати воду в організмі . Це - цукор, сиропи, яйця, червоне м'ясо, ковбаси, консерви, чіпси, маргарин, майонез, алкоголь і жирні молочні продукти.
2
Введіть у свій раціон якомога більше продуктів, що містять клітковину і калій. Корисними для вас стануть: соєве молоко, овочі, фрукти, різні горіхи, бобові, коричневий рис, м'ясо птиці і риба. Пийте трав'яні чаї і приготовані вашими руками свіжі соки. Втамовує спрагу зеленим чаєм з додаванням меліси, лимона, брусниці.
3
Займайтеся фізичними вправами. Уникайте сидячого способу життя. Рухаючись, ви змушуєте рухатися і рідина у вашому організмі . Потейте і позбавляйтеся тим самим від набряків.
4
Користуйтеся сечогінними засобами. Але, бажано, не таблетками. Діуретики, виводячи рідина, разом з нею прибирають і необхідні калій, залізо і кальцій. Тому користуйтеся діуретиками, наданими нам природою. Вживайте продукти, здатні виводити зайву воду. Це - кавун, огірки, диня, квасоля, селера, зелені яблука, овес, кефір, мед, буряк.
5
Кожен день пийте по дві склянки слабо розведеного соку лимона. Якщо ви не любите цитрусові, замініть лимон журавлиною. Не захоплюйтеся зеленим чаєм. Дві гуртки в день принесуть вашому організму користь, але велика кількість призведе до висновку заліза і кальцію з організму.
6
Якщо ви не можете обійтися без солодкого, замініть тістечка і цукерки фруктами. Не захоплюйтеся солодощами, що містять цукор. Він виробляє зайвий інсулін, який заважає висновку води.
7
Зверніть увагу на харчові добавки, що містять підвищену кількість кальцію. Якщо ви побоюєтеся ними користуватися, купите в аптеці таблетки глюконату кальцію. Їх призначають навіть вагітним жінкам. Також їжте сир, урюк, сир.