Як приймати нітрогліцерин. нітрогліцерин Як приймати.

Нітрогліцерин випускається в декількох формах: у вигляді таблеток, капсул, аерозолів, спреїв, крапель, плівок для наклеювання на ясна, пластирів, мазей. Залежно від форми випуску існують різні способи прийому препарату.
Інструкція
1
Якщо ви приймаєте звичайні таблетки нітрогліцерину, то при появі болю за грудиною покладіть 1-2 таблетки ліки під язик і дочекайтеся повного розсмоктування. Якщо біль не зникла, прийміть ще 1 таблетку через 5 хвилин. Якщо ще через 5 хвилин біль за грудиною зберігається, викличте бригаду Швидкої допомоги.
2
Таблетки і капсули пролонгованої дії приймайте в тій дозі і з такою частотою, яку вам призначив лікар. Ліки приймайте перед їжею, не розжовуючи, запивайте невеликою кількістю води.
3
Капсули нітрогліцерину зі звичайною тривалістю дії приймайте так само, як і стандартні таблетки нітрогліцерину. Різниця тільки в тому, що повторний прийом капсули можливий через 30-40 хвилин. Для прискорення дії нітрогліцерину в капсулі роздавите її оболонку зубами.
4
Нітрогліцерин в аерозолі або спреї розпилюйте під язик. Зробіть 1-2 натискання на дозуючий клапан, почекайте 10 хвилин, якщо біль не вщухла, повторіть процедуру ще раз. Якщо після другого розпилення біль не зникла, негайно викличте лікаря.
5
Якщо ви приймаєте нітрогліцерин в краплях, то при появі болю капніть 1-2 краплі препарату під язик. Також можна капнути 3-4 краплі ліки на шматочок цукру і покласти його під язик для розсмоктування.
6
Якщо ви віддаєте перевагу плівки нітрогліцерину для наклеюванні на ясна, то при болях в серці притисніть пальцем одну плівку над іклами або малими корінними зубами верхньої щелепи. Плівка приклеїться до слизової оболонки, і нітрогліцерин почне всмоктуватися через неї.
7
Пластир, що містить нітрогліцерин, наклейте на шкіру грудної клітки зліва або на ліве передпліччя. Його клеять не більш 2 штук в день.
8
Якщо ви використовуєте мазь з нітрогліцерином, то її кількість і кратність застосування заздалегідь підібрані для вас лікарем. Для використання мазі видавіть з туби смужку певної довжини і втирайте в шкіру лівої половини грудей або лівого передпліччя.
9
Таблетки і капсули із звичайною тривалістю дії, аерозолі, спреї, краплі і плівки на ясна використовуйте при появі болю. Також їх можна застосовувати до фізичних і емоційних навантажень, зазвичай викликають напад болю.
10
Таблетки і капсули пролонгованої дії, пластирі та мазі використовуйте для профілактики появи нападів.