Як чистити вуха йорку.

Особливості будови вух собак можуть доставляти їм деякі неприємності, бо за відсутності належного догляду в них створюються самі відповідні умови для розвитку мікробів і грибків. Тому до щотижневого процесу чистки вух цуценя необхідно привчати з народження. Звикнувши до даної процедури, доросла тварина буде сприймати її як належне, що в майбутньому значно полегшить утримання домашнього вихованця і догляд за ним.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - безпечні маленькі ножиці;
  • - тальк з антибактеріальним ефектом і знеболюючою функцією;
  • - ватяні палички та диски;
  • - лосьйон.
Інструкція
1
У йоркширських тер'єрів необхідно постійно видаляти шерсть, зростаючу всередині вуха, т.к. вона перешкоджає вільному руху повітря, через це всередині слухового проходу утворюється волога.
2
Пінцет, безпечні маленькі ножиці, тальк з антибактеріальним ефектом і знеболюючою функцією, ватяні палички та диски, лосьйон - ось необхідні інструменти для підтримки вух вихованця в чистоті.
3
Присипавши тальком або антисептичної пудрою слуховий прохід, необхідно пальцями обережно висмикнути волоски, після чого прочистити вухо лосьйоном з календулою Отіфрі. Лосьйон робить шкіру гладкою, м'якою і пружною, через що значно знижується кількість приживаються на ній мікроорганізмів. Крім того, лосьйон розчиняє вушну сірку і допомагає швидко і ефективно провести чистку вух.
4
Необхідно дотримуватися наступного порядку і повторювати його в міру потреби: 1. Пінцетом або ножицями очистити вуха від непотрібних волосків, щоб вони не перекривали вхід в слуховий проход.2. Ввести в вуха кілька крапель спеціального вушного лосьйону. За допомогою масажу домогтися, щоб лосьйон проник у всі частини уха.3. Почекати 10-15 хвилин до повного розм'якшення сірки, після чого видалити бруд ватяними палочкамі.4. Триммером призвести стрижку однієї третини зовнішньої частини вуха.
Зверніть увагу
Сигналом для термінового відвідування ветеринара повинні служити будь-які підозрілі симптоми, що вказують на можливі осередки запалення. Це можуть бути поява гною, червоності, збільшення лімфатичних вузлів, або біль при проведенні чищенні вух. Самостійно впоратися з ними часом буває не під силу. Уважне ставлення до домашнього улюбленця допоможе підтримати його здоров'я в порядку, а вихованець в свою чергу відповість вам відданістю і вірністю.