Як накласти музику на музику.

Для створення спецефектів під час вистав, вечірок та інших заходів потрібні комбіновані аудіофайли, які з двох-трьох більш простих. У створенні таких треків є кілька простих правил.
Вам знадобиться
  • - два або більше (за бажанням) аудіофайлу
  • - комп'ютер з встановленою програмою-аудіоредакторів
  • - елементарні знання в галузі комп'ютерних технологій
Інструкція
1
Відкрийте аудіоредактор (у прикладі "Adobe Audition"), клацніть на першу доріжку. В меню «файл» виберіть команду «відкрити» і виберіть перший файл.
2
Клацніть на другу доріжку. Повторіть операцію для другого файлу. Якщо є третій файл, то повторіть операцію і для нього.
3
Відрегулюйте тривалості файлів на свій розсуд.
4
В меню «файл» натисніть команду «експорт», далі формат «аудіо». Введіть ім'я файлу, виберіть його формат і директорію. Натисніть кнопку «зберегти».
5
Якщо робота зі звуком закінчена, закрийте сесію. За бажанням збережіть сесію до майбутнього рази.
Гарно оформлений фільм з приємною мелодією за кадром може стати хорошим подарунком до будь-якого приводу. Тим більше, що зробити відеоролик в домашніх умовах не так вже й важко: головне - знайти для себе відповідну програму. А таких чимало.

Кращий помічник Windows Movie Maker

Для накладення музичного файлу на відеокліп можна використовувати багато відеоредактори. Серед них найбільшу популярність як у новачків, тільки освоюють відеомонтаж, так і у професіоналів має додаток Windows Movie Maker. Перевагою програми є її доступність, так як вона входить до складу стандартної збірки операційної системи Windows, простота в роботі, зручний і зрозумілий інтерфейс і багатофункціональність. З Windows Movie Maker зробити власний кліп легко, а з використанням функції «Автофільм» процес відеотворчества сходить практично до кількох кліків мишкою.
В Windows Movie Maker при створенні музичного фільму можна одночасно додавати фотографії і відеофайли, як з комп'ютера, так і захопити їх безпосередньо з камери.
Щоб почати працювати з програмою, запустіть додаток. З лівого боку робочого вікна в меню «Операції з фільмом» в першому розділі «Запис відео» знайдіть пункти «Імпорт відео», «Імпорт зображень», «Імпорт музики». Додайте потрібні файли в проект, потім перетягніть їх на мультимедійну розкадрування. Щоб додати до відео музичний файл, перемкніть вид шкали з розкадровки на шкалу часу. Втім, при перетягуванні мелодії програма може автоматично переключитися в потрібний режим, про що негайно з'явиться вікно повідомлення.
При необхідності ви можете обрізати музику, пересуваючи повзунок вліво, або додати ще кілька аудіо файлів.
Додайте в проект необхідні переходи, відеоефекти, а також назви і титри. Потім у вікні попереднього перегляду (воно розташовується в правій частині робочого «столу» програми) оцініть кінцевий результат і переходите до запису готового фільму.

Не просто Nero

Не менш легко накладається закадровий музичний фон в одному з додатків програми Nero - Nero Vision або Nero Vision Xtra (пізніші версії). Щоб зробити музичний фільм з Nero, запустіть програму, в головному меню в розділі «Відео» виберіть пункт «Створити свій диск») або окреме його додаток (в деяких випадках його можна встановити окремо). Потім в правій частині робочого вікна відзначте пункт «Створити фільм» і перейдіть на нову сторінку. Тут вам потрібно буде додати фото або відеофайли, при необхідності їх можна поєднувати, музичний супровід і перенести його на шкалу розкадровки. В програмі є підказки, супроводжуючі практично кожен ваш крок, тому труднощів в її освоєнні виникнути не повинно.

Photo DVD Maker Professional

Програма Photo DVD Maker Professional - ще один інструмент, за допомогою якого на кліп з фотографій можна накласти музику. При цьому ви можете вибрати в якості музичної заставки як частина пісні, вирізавши її за допомогою вбудованого аудіоредактора, так і всю мелодію. При цьому тривалість кадрів встановиться автоматично. Вам потрібно буде тільки натиснути кнопку «Синхронізувати». Готовий фільм можна записати на диск, зберегти у форматі для перегляду на портативних пристроях, а також розмістити на своїй сторінці в соцмережі для перегляду в режимі онлайн.