Як пити настоянку пустирника.

Цілющі властивості пустирника давно відомі народній медицині. Його здатність знімати нервову напругу перевершує навіть всім відому валер'янку. Крім того, він ефективний у лікуванні дихальної недостатності, захворювань серця і базедової хвороби. Найбільш дієвим засобом, у складі якого є пустирник, є настоянка.
Інструкція
1
При порушеннях серцевого ритму потрібно прийняти 25 крапель настоянки пустирника на спирту. Зазвичай такого роду хвороби лікуються курсом, тому слід пити ліки тричі на день хоча б протягом тижня. Настоянка змішується з трьома столовими ложками води і п'ється за 30 хвилин до прийому їжі. Після вживання настоянки рекомендується полежати, так ефект виявиться набагато швидше. Щоб заспокоїти сильну аритмію, необхідно, прийнявши ліки, глибоко вдихнути і не дихати деякий час. Серцевий ритм поступово прийде в норму після плавного видиху.
2
При серцевих болях як не можна до речі буде 30% -ва настойка пустирника . Вона ж допоможе і при атеросклерозі судин серця, ревматизмі і міокардиті. Перед кожним прийомом їжі пийте по 30 крапель ліки. Терапія повинна тривати не менше місяця.
3
Неврозоподібні прояви і неврастенія відмінно лікуються аптечної настоянкою пустирника . При цих станах доза ліків буде досить великий - 40 крапель. Але це не повинно лякати вас. Побічні ефекти від лікування бувають вкрай рідко, а ось розхитана нервова система при прийомі пустирника відновлюється на очах. При вегето-судинної дистонії доза ліків буде аналогічною. А при струсі і контузії головного мозку лікування пустирником в даному дозуванні є відмінною допоміжної заходом.
4
При поганому зорі офтальмологи рекомендують приймати 35 крапель настоянки пустирника на спирту. Звичайно, одним лише пустирником в даній ситуації не обійтися, але в якості додаткової міри він дуже навіть ефективний. При парезах і паралічах показана та ж дозіровка.Сніженний тонус матки в післяпологовому періоді чреватий нехорошими наслідками. І в даній ситуації все той же пустирник допоможе впоратися з проблемою. Приймайте по 35 крапель настоянки двічі на день.
Зверніть увагу
При гіпотензії і брадикардії спиртова настоянка пустирника протипоказана.