Як вибрати безпечний режим.

Безпечний режим роботи операційної системи використовується, коли необхідно визначити причини неправильної роботи системи, замінити який-небудь із драйверів системних пристроїв, відредагувати реєстр Windows і т.д. Вибрати потрібний для вирішення конкретного завдання варіант обмеження функціональності роботи ОС в безпечному режим е можна, викликавши відповідне меню в процесі завантаження комп'ютера.
Інструкція
1
Ініціюйте процедуру перезавантаження, вибравши в головному меню на кнопці «Пуск» пункт «Завершення роботи». В вікні клацніть варіант «Перезавантажити комп'ютер». У разі використання ОС Windows Vista або Windows 7 відразу виберіть зі списку в меню команду перезавантаження.
2
Зачекайте закінчення вивантаження Windows і початку нової завантаження системи. На екрані буде послідовно з'являтися інформація про виробника, відомості про настройках BIOS, про перевірку мікросхем пам'яті і т.д. Після закінчення всіх перевірок екран очиститься і в цей момент вам потрібно встигнути натиснути функціональну клавішу F8 у верхньому ряду кнопок клавіатури. Залежно від використовуваної версії BIOS і установок завантажувача ОС в нижній частині дисплея може бути присутнім запрошення натиснути цю клавішу. У самій операційній системі є можливість змінити протокол завантаження так, щоб зупинення на цій стадії відбувалася в обов'язковому порядку і тривала заданий в налаштуваннях час очікування натискання клавіші.
3
Виберіть один з варіантів безпечного режим а в списку пунктів меню. На цій стадії завантаження ви не зможете користуватися мишею, так як її драйвер ще не завантажений. Переміщайтеся по рядках меню, використовуючи клавіші навігації (стрілки вгору і вниз). Можна користуватися і кнопками цифрової клавіатури, якщо включений режим NUM LOCK.Вибор рядка «Безпечний режим » викличе завантаження тільки драйверів основних пристроїв (клавіатури, базового відеоадаптера, миші, монітора, дисків ) та основних системних служб. Використання мережевих підключень в цьому варіанті обмеження функціональності буде невозможно.Чтоби додати до базового набору програмного забезпечення мережних драйверів і служб виберіть інший рядок в меню - «Безпечний режим з підтримкою мережі» .Якщо є необхідність відключити графічний інтерфейс Windows, то виберіть в меню пункт «Безпечний режим з підтримкою командного рядка».
4
Натисніть кнопку Enter після того, як зробите вибір варіанта безпечного режим а, і завантаження буде продовжена в зазначеному вами режим е обмеження функціональності системи.