Як визначити алерген.

З кожним роком кількість людей, що страждають тим чи іншим видом алергії, тільки збільшується. Причин такого явища безліч - погіршення екологічної обстановки, знижений імунітет і т.д. Алергія заподіює людині масу незручностей, вносячи певні обмеження в його життя.
Інструкція
1
Обов'язково зверніться до грамотного фахівця. Не варто займатися самолікуванням. Сучасні технології та методи дослідження дозволяють досить чітко і вірно визначити першопричину цієї недуги.
2
Перед походом до лікаря-фахівця згадайте, чи страждають від алергії ваші близькі, як давно вас турбують ті чи інші симптоми, загострюється Чи перебіг хвороби в певних умовах. Завдяки вірною інформації та грамотної постановки питання лікар призначить необхідні тести.
3
Одним з найпоширеніших методів діагностики є аналіз крові на антитіла, що виявляє причинні алергени . Це дуже чутливий тест, при якому досліджується кров з вени.
4
Перед початком проведення різних досліджень і тестів призначають проведення загальноклінічного обстеження. Необхідно буде здати загальний і біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі.
5
Іноді діагностику проводять, досліджуючи реакцію шкіри на вводиться маленьку дозу алергену. Називаються такі достовірні і традиційні методи аллергологическими пробами. Їх проводять з метою визначення виду алергенів, які мають безпосереднє значення в розвитку і перебігу захворювання.
6
При тестуванні роблять невеликий укол (на рівні одного міліметра вглиб), вводячи дуже маленька кількість передбачуваного речовини, що викликає алергію. Такі шкірні проби вважаються безпечними, що дозволяє проводити їх і дітям.
7
Для внутрішньошкірних проб проводять проби з різними наборами алергенів: харчових продуктів, домашнього пилу, пилку рослин і т.д. Проба ставиться на внутрішній поверхні руки, приблизно в 3-4 см вище зап'ястя. Якщо шкіра має алергічні зміни (гіперемію, почервоніння, висипання і т.д.), то пробу ставлять там, де вона не порушена, наприклад, на спині. Маленьким дітям такі проби не проводять, в зв'язку з тим, що через незміцнілого імунітету можуть розвинутися ускладнення. Тільки починаючи з 5 років можна робити цю досить болючу процедуру.
8
Малюкам для визначення алергену беруть аналіз крові на виявлення імуноглобуліну до різних типів алергенів. Такі обстеження проводяться тільки в медичному закладі під наглядом фахівця-алерголога.