Як наклеїти вінілову плівку.

Самоклейка вінілову плівку (з полівінілхлориду, або ПВХ) досить часто використовують в якості матеріалу для домашнього косметичного ремонту. Це дуже практичний матеріал - він вологостійкий і зносостійкий, що дозволяє використовувати його в місцях з підвищеною вологістю. Оклеив стіни плівкою ПВХ, можна надовго забути про ремонт. Однак важливо працювати з цим матеріалом правильно, щоб на обробленої поверхні стіни не було некрасивих шорсткостей і міхурів, а вінілові смуги не відходили одне від одного.
Вам знадобиться
 • - Плівка ПВХ;
 • - наждачний папір;
 • - дрантя;
 • - губка;
 • - шпаклівка;
 • - шпатель;
 • - валик;
 • - олійна фарба;
 • - штукатурка (по необхідності);
 • - схил;
 • - вода і миючий засіб;
 • - схил;
 • - ножиці (варіанти: ніж або лезо бритви).
Інструкція
1
Переконайтеся, що поверхня стіни, на яку ви збираєтеся наклеїти вінілову плівку , абсолютно рівна. Це досить підступний матеріал, і навіть невеликі шорсткості під ним будуть прекрасно позначені. При наявності горбів на стіні її доведеться вирівняти і накласти новий шар штукатурки. Якщо ж поверхня в нормальному стані, просто видаліть з неї старе декоративне покриття (шпалери, фарбу і т.д.) і отмойте від жиру та інших забруднень.
2
Пройдіться по стіні наждачним папером і накладіть шар шпаклівки. Потім рекомендується заґрунтувати вирівняну поверхню будь олійною фарбою, обов'язково рідкою. Після виконаних процедур дайте стіні повністю висохнути.
3
Приготуйте рулони з вінілової плівкою - їх необхідно попередньо потримати в сухому приміщенні при температурі близько 18 градусів. Через 2 дні матеріал можна використовувати для обклеювання стін. Розкачайте рулон на підлозі і зробіть викрійку полотнища. Потім зробіть дуже акуратний надріз гострим лезом бритви, спеціальним ножем, або ж ножицями. Не забудьте залишити невеликі припуски для того, щоб потім підігнати полівінілхлоридну плівку до плінтуса. Нарізавши потрібну кількість полотнищ, складіть їх одне на інше виворітного стороною верх.
4
Видаліть захисний шар на вивороті вінілової плівки (тільки у верхній частині розрізаної смуги!). Уточнивши вертикаль за допомогою схилу, починайте приклеювати з означеної лінії плівку зі стелі до підлоги. Акуратно розгладжуйте смугу вінілу дрантям, рухами зверху вниз і від центру вліво і вправо. Уважно стежте за тим, щоб не утворювалося бульбашок! Приклеївши плівку приблизно на метр в дину, ще раз уточніть схилом, чи рівно вона висить. Потім зніміть залишився захисний шар і Докл полотнище.
5
Кладіть наступну смугу вінілової плівки на попередню внахлест (приблизно сантиметр). Кромка повинна лягати в сторону вікна, щоб стики не надто кидалися в очі. Зверніть увагу на те, щоб стик не внутрішні кутах був з напуском не менше 2 см. Місця з'єднання двох вінілових полотнищ необхідно якомога більш щільно притискати одне до іншого і гарненько вирівнювати. Якщо ви помітили на приклеєною смузі вінілової плівки бульбашки - видаліть її та зробіть все заново. Щоб ваша робота була вдалою, підтримуйте в приміщенні температуру повітря від +15 до +18 градусів.
Зверніть увагу
Змочену плівку докладаємо і позиціонуємо на оклееваемой деталі. В змоченому стані плівку легко рухати і підібрати потрібне розташування. Використовуючи фен, нагріваємо вініл і взявши ракель виробляємо розгладжування вінілу від центру плівки до країв і від верху до низу.
Корисна порада
Як клеїти? Інструкція з обклеювання автомобіля вініловими наклейками. В цілому технологія поклейки вінілової плівки на машину схожа на технологію нанесення тонировочной плівки на стекла. Бажано мати такі інструменти Невеликі наклейки (наприклад на капот) на рівні поверхні можна клеїти при більш низьких температурах. 2. Для початку визначтеся з місцем, куди збираєтеся приклеювати вінілову наклейку.