Як прищепити смак.

Прищеплювати смак найкраще в дитинстві: психіка дитини формується, будь-який вплив ззовні залишає слід. Головне - не перестаратися, діяти м'яко і послідовно.
Інструкція
1
Забезпечте вашій дитині загальний культурний рівень. Для того, щоб розвивати смак у малюка, потрібно, щоб і ви мали достатній досвід і власним стилем. Для цього слід весь час займатися самоосвітою. Почати ніколи не пізно. Запишіться на курси при музеї: визнані предмети мистецтва містять в собі гармонію кольору і форми, розглядайте альбоми живопису, ходите на кінопокази великих режисерів. Іноді навіть краще відвідувати заняття паралельно або разом з дитиною, щоб він бачив, що потрібно постійно підвищувати свій культурний рівень. Знання і вміле поводження з класикою - це те, що лежить в основі будь-якого стилю.
2
Грайте в ляльки. Саме через гру ви зможете дати малятку перші уроки смак а. Разом вибирайте сукні, які одягне лялька, малюйте моделі, купуйте матеріал, шийте. Нехай костюми вийдуть неідеальними по виконанню. Важлива сама ідея - творчість і створення цілісного образу.
3
Стати подругою і наставницею вашої дочки. Діти, особливо дівчатка, намагаються наслідувати матері, вони оцінюють її як якийсь еталон, точку відліку, яка дає сили рухатися далі, надихає або, навпаки, вбиває будь-який порив до вибработке свого стилю, що виражає індивідуальність. Не критикуйте грубо свою дочку, навіть якщо вона стала надягати чорно-рожеві сукні або початку яскраво і зухвало фарбуватися. Підлітковий вік - це завжди час переходу, важливо, щоб він не став часом зламу і душевних травм. Спробуйте запропонувати їй інші варіанти одягу і будьте готові спокійно винести поразку: з часом дівчина сама зрозуміє, що такий образ не приваблює, а відштовхує людей.
4
Вивчайте почуттю міри. «Краще менше, та краще», - прислів'я не обманює. Якщо є сумніви, краще убезпечити себе: не підводити втретє очі, віддати перевагу темно-синю спідницю яскраво-рожевою і утриматися від покупки постера в товстій золотій рамі, репродукується картину «Нерівний шлюб». Пам'ятайте, що стильно і зі смак ом одягнена жінка впевнена в собі, вона поміркована у виборі макіяжу, предметів інтер'єру та декору, а це дуже важливо для формування позитивної самооцінки і, як наслідок, удачі у всіх сферах життя !
Зверніть увагу
Якщо ви вчите дитину основним правилам стилю по книгах, а самі ходите будинку в старому халаті або яскраво і недоречно фарбуєтеся, на жаль, ваші зусилля пропадуть даремно: малятко буде повторювати вашу манеру одягатися і вести себе.
Корисна порада
Постійно стежте за модою: вона змінюється, не варто слідувати за кожним новим віянням, вибирайте лише те, до чого лежить ваша душа. Стиль же свій формуйте роками і не відступайте від нього. Стиль - більш фундаментальне поняття, ніж мода.