Як поміняти частоту оновлення екрану. Як поміняти екран на 132 гц.

Іноді на моніторі помітно неприємне мерехтіння екрана . В одних випадках воно більш відчутно, в інших - менше, але очі від нього втомлюються дуже швидко, а іноді це викликає справжній головний біль. Щоб прибрати цей неприємний ефект, потрібно просто змінити частоту поновлення екрана . При значеннях 85 герц і більше ця проблема практично непомітна.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP, натисніть правою кнопкою миші на вільному просторі робочого столу і виберіть лівою кнопкою миші пункт меню «Властивості». У вікні властивостей виберіть лівою кнопкою миші крайню праву ятати із заголовком «Параметри» .Натисніть кнопку «Додатково» в нижній частині вікна.
2
Відкриється ще одне вікно з закладками, в заголовку буде напис «Властивості: <Назва вашого монітора> ...». Якщо у вас ця строчка виглядає як: «Властивості: Монітор за замовчуванням ...» - значить, у вас не встановлені драйвери монітора.
3
Оберіть лівою кнопкою миші закладку «Монітор». На закладці «Монітор» ви побачите дві виділених написи: «Тип монітора» і «Параметри монітора», а ще нижче буде те, що потрібно - випадає список можливих на вашому моніторі частот поновлення , де швидше за все буде напис «60 Гц». Наведіть на цей напис покажчик миші, лівою кнопкою натисніть і виберіть самий нижній з можливих варіантів, це може бути 75Гц, 85 Гц, 100 Гц, чим більше - тим краще.
4
Коли виберете потрібну частоту - натисніть кнопку «Застосувати» у нижній частині екрана . З'явиться вікно з написом «Хочете зберегти ці параметри» і варіантами «Так»/«Ні». Якщо ви бачите цей напис - сміливо натискайте «Так». Якщо щось не так, і з екрана пропало зображення - просто почекайте 20 секунд, картинка повернеться назад, а ви просто виберіть частоту поменше, наприклад не 100 Гц, а 85 Гц.
5
Якщо у вас не встановлений драйвер монітора - це можна зрозуміти з напису «Монітор за замовчуванням» нижче заголовка «Тип монітора» і неможливості вибрати частоту поновлення екрана більше 60 Гц - значить потрібно цей драйвер встановити. Натисніть кнопку «Властивості» навпроти напису «Монітор за замовчуванням». З'явиться вікно з закладками, з яких виберіть закладку «Драйвер», а потім натисніть кнопку «Оновити». З'явиться «Майстер поновлення обладнання». Виберіть середній варіант відповіді, «Так, зараз і кожен раз при підключенні пристрою», і натисніть кнопку «Далі», при цьому інтернет повинен бути підключений. На кожному новому екрані натискайте кнопку «Далі» і «Так». Коли з'явиться напис «Готово», натисніть на неї. Драйвер монітора встановлений.
6
Натисніть кнопку «Закрити» в нижній частині вікна. Натисніть кнопку «ОК» і перезавантажте комп'ютер. Потім повторіть кроки з першого по шостий. Отже, мерехтіння екрана не помітно, всі параметри встановлені як треба, натисніть кнопку «ОК», і ще раз «ОК», щоб закрити всі вікна налаштування.
Зверніть увагу
Якщо виконання цих інструкцій не вирішило вашу проблему, то, найімовірніше, треба встановити драйвер відеокарти, а це тема для окремого керівництва.
Корисна порада
Для інших версій Windows алгоритм принциповим не відрізняється, знаходите схожі за змістом вікна і команди і дійте за тією ж схемою.