Як збільшити файл підкачки.

Файл підкачки використовується операційною системою для зберігання інформації, яка з часом не поміщається в оперативній пам'яті. Це робиться для прискорення процесу роботи з постійно використовуваними даними. Але файл підкачки має властивість заповнюватися (особливо у відеоіграх) і як тільки це сталося, на екрані з'являється повідомлення.
Вам знадобиться
  • Зміна системних налаштувань операційної системи.
Інструкція
1
У процесі установки операційної системи на комп'ютер відбувається автоматичний підбір потрібної кількості віртуальної пам'яті (файлу підкачки), але його розмір завжди можна змінити. Для цього натисніть меню «Пуск», в списку, виберіть пункт «Панель управління». У вікні, перейдіть до елементу «Система».
2
Перед вами з'явиться вікно «Властивості системи», перейдіть на вкладку «Додатково». У блоці «Швидкодія» необхідно натиснути кнопку «Параметри», а у вікні, перейти до вкладки «Додатково». Перейдіть до блоку «Віртуальна пам'ять», а потім натисніть кнопку «Змінити».
3
Перед вами з'явиться вікно «Віртуальна пам'ять», зніміть позначку з пункту «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки». Виберіть диск, який буде грати роль хранителя файлу підкачки і відзначте пункт «Вказати розмір». У порожніх полях вкажіть розмір віртуальної пам'яті: мінімальне і максимальне значення.
4
Тепер залишається натиснути кнопки «Задати» і «ОК», щоб в налаштування були внесені значення, вказані вами. Перед вами з'явиться вікно з повідомленням «Щоб зміни вступили в силу, потрібно перезавантажити комп'ютер», тут необхідно три рази натиснути кнопки «OK», а потім кнопку «Перезавантажити зараз».
5
Також є можливість не тільки збільшити або зменшити файл підкачки, а й оптимізувати його. Якщо у вашому системному блоці присутній два жорсткі диски, бажано задати файл підкачки на системному диску, тобто в розділі, де встановлена операційна система.
Зверніть увагу
Швидкість роботи всього комп'ютера не збільшиться, якщо змінювати значення тільки файлу підкачки. Кращим рішенням у цій ситуації буде збільшення оперативної пам'яті. Намагайтеся рівномірно замінювати планки оперативної пам'яті. Якщо хочете замінити 1Gb на 2Gb, зробіть такий обмін для кожної планки, яка є в системі. На даний момент більшість материнських плат підтримує двоканальний режим читання пам'яті.