Як відновити панель запуску.

Напевно багатьом користувачам операційної системи Windows XP припала до смаку панель швидкого запуску додатків, яка знаходиться поряд з кнопкою «Пуск». Платформа Windows, яка постійно модернізується, часто вносить в свої продукти якісь корективи. Наприклад, в операційній системі Windows Seven пропала та сама панель запуску. Виявляється, розробники її просто сховали за замовчуванням і її відновлення - справа п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Якщо ви ще не знайомі з операційними система лінійки Windows і не знаєте, що це за панель , тоді її можна охарактеризувати, як панель миттєвого запуску програм, які перебуватимуть на цій панелі. В принципі, в самій системі існує меню «Пуск», в розділі «Програми» якого можна знайти ярлики всіх програм, встановлених на комп'ютері. Але пошук потрібного ярлика серед декількох десятків вкладок є заняттям не однієї хвилини. На панелі швидкого запуску можна розмістити будь-які ярлики.
2
Для відновлення панелі швидкого запуску необхідно активувати відображення панелі в нижньому рядку з меню «Пуск». Зробіть клацання правою кнопкою миші на вільному місці панелі завдань. Перед вами з'явиться контекстне меню, зніміть позначку з пункту «Закріпити панель задач». Натисніть на пункт «Панелі», з випав списку виберіть пункт «Створити панель інструментів».
3
Скопіюйте наступну сходинку в буфер обміну:% appdata% MicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchВ діалоговому вікні «Нова панель інструментів» натисніть на адресний рядок і вставте рядок, яку ви скопіювали заздалегідь, потім натисніть клавішу Enter . В низу цього вікна з'явиться рядок для створення папки, вам залишається тільки натиснути кнопку «Вибір папки». Після цієї дії на панелі задач з'явиться бажана панель .
4
Тепер можна внести корективи в налаштування відображення цієї панелі. Швидше за все, вам здасться вельми зручним відображення значків програм без підписів. Для активації цієї опції необхідно натиснути правою кнопкою миші на панелі швидкого запуску і зняти позначку з пункту «Показувати підпис», а також «Показати заголовок».
5
За умовчанням в цій панелі у вас будуть з'явитися значки: «Internet Explorer», «Згорнути всі вікна», «Перемикання між вікнами» і «Outlook». Ці значки або частина з них можна видалити, додавши тільки необхідні. Натисніть правою кнопкою на панелі швидкого запуску та виберіть «Відкрити папку». Скопіюйте всі ярлики потрібних вам програм у відкрилася папку.