Як пити магнезію. магній сульфат діє через.

Магнію сульфат для внутрішнього прийому використовується у вигляді порошку для приготування розчину або суспензії як проносний засіб, а також при отруєннях солями важких металів, при холециститі, дискенезии жовчного міхура, для очищення шлунково-кишкового тракту перед різними обстеженнями. В ампулах для ін'єкцій - в якості засобу, що знижує тиск, зменшує спазм гладкої мускулатури м'язів, антиаритмического, противосудорожного дії.
Вам знадобиться
  • - порошок магнію сульфату;
  • - стакан;
  • - тепла вода;
  • - чайна ложка для розмішування.
Інструкція
1
Як проносне і очищаючого кошти можна використовувати магнію сульфат тільки епізодично, так як при регулярному прийомі швидко настає розвиток звикання, зневоднення організму, гіпермагніємія, нудота, блювота, сильне зниження артеріального тиску, брадикардія аж до зупинки серця, тривожність, дихальна недостатність.
2
Як і будь-який лікарський засіб, магнію сульфат не можна застосовувати без призначення лікаря. Оскільки окрім показань до застосування є протипоказання, і тільки фахівець може оцінити очікувану користь і шкода від прийому ліків. До протипоказань відноситься: непрохідність кишечника, наявність великих каменів у печінці або жовчному міхурі, гіперчутливість, знижене артеріальний тиск, важкі захворювання бронхів і легенів, виразки та запалення шлунково-кишкового тракту. В деяких випадках препарат призначається при вагітності, якщо існує загроза викидня, передчасних пологів, гестоз, тахікардія, але тільки під безпосереднім наглядом лікаря в умовах стаціонару.
3
Звичайні дози для прийому всередину складають: для дорослих 15-40 мл, для дітей 1 грам на один рік життя. Дітям до трьох років препарат не призначається.
4
Щоб приготувати розчин, потрібно ретельно розчинити необхідну кількість порошку магнію сульфату в 150-200 мл теплої води і прийняти на голодний шлунок. Лікар може порекомендувати прийом препарату ввечері перед сном. Ухвалений на голодний шлунок, препарат починає діяти через 20-30 хвилин. Дія триває протягом 5-8 годин, в залежності від індивідуальних особливостей організму і прийнятої дози леарства. При прийомі ввечері перед сном дія настає через 5-8 годин. Якщо прийняти препарат після жирної їжі, то дія може не настати зовсім або настане значно пізніше зазначеного часу.
5
Дітям призначають магнію сульфат при судомах, запорах, перед клінічними обстеженнями шлунково-кишкового тракту.
6
При прийомі препарату можуть бути побічні ефекти: нудота, блювота, метеоризм, колікообразние болю в животі. При передозуванні потрібно негайно викликати швидку допомогу для проведення форсованого виведення магнію сульфату з організму.