Як переїхати жити до Америки. чи можна написати лист президенту США з проханням на грін карту.

Америка - країна мрій. Потік іммігрантів в США не зменшується. Навпаки, охочих покинути нашу країну стільки, що й наш уряд задумався. Америка майже не має корінного населення. Тому охоче приймає у себе людей всіх національностей, які бажають жити, працювати в країні і головне - дотримуватися її законів.
Інструкція
1
В'їхати в Америку , як і в будь-яку іншу країну, можна маючи в наявності візу. Візи бувають різні, наприклад, - студентська - для учнів в американських навчальних закладах іноземців. Вона дає право на навчання, в'їзд-виїзд, а також можливість працювати в межах студентського містечка не більше 20 годин на тиждень.
2
Робоча віза дається фахівцям, затребуваним в американській економіці, науці або промисловості. Вона дозволяє працювати, жити, платити податки. Але ось члени сім'ї не матимуть права на роботу.
3
Сімейна віза - дається членам сім'ї американського громадянина. Цю візу можна отримати, одружившись (вийшовши заміж) на американці. Правда, доведеться довгий час доводити, що це любов, а не тверезий розрахунок і не бажання отримати вид на постійне місце проживання.
4
Віза інвестора дається іноземцям, що побажали вкласти в економіку Америки не менше 500 тисяч доларів. Це дає право на отримання виду на проживання, правда, успіх бізнесу не гарантований.
5
Лотерея грінкарти з можливістю отримання посвідки на проживання - віза дається тим, хто виграв лотерею, проведену в Америці щорічно з метою залучення іммігрантів з різних країн. Правда, останнім часом Америка змушена скоротити число лотереї Грін карти до 7% квоти на кожну страну.Кроме цих віз бувають ще гостьові візи і візи для ділових поїздок.
6
Щоб отримати необхідну візу треба, по-перше, записатися на співбесіду в американському посольстві, по-друге, зібрати і оформити всі документи англійською мовою без помилок, по-третє, успішно пройти сама співбесіда. Людей, що здалися на співбесіді неблагонадійними, в Америку не пустять.
7
Але отримання візи - це ще не вид на проживання. При приїзді в Америку вам доведеться шукати роботу, житло і подавати документи в американську адміністрацію з проханням виду на постійне місце проживання. Цей процес може затягнутися до 5-10 років. Законослухняні американці будуть скрупульозно вивчати ваші документи і прикидати вашу користь для американських цілей.
8
Крім описаних вище прийомів, ви можете спробувати отримати статус біженця. Але в цьому випадку ви повинні будете довести, що вас на батьківщині переслідують, вашій життю загрожує небезпека.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZIGAkv_zfEo