Як створити спортивний клуб.

Спортивні клуби створюються не тільки для занять спортом та оздоровлення населення, а й для залучення грошових коштів, на які потім закуповується спортивне обладнання, форма для спортсменів, проводяться спортивні заходи. Клуби створюються на базі промислових підприємств, навчальних закладів, шкіл, акціонерних товариств, інших громадських організацій.
Інструкція
1
Історія створення спортивних клубів в Росії йде далеко в минуле. Ще до 1917 р існували спортивні клуби хокею, футболу, боротьби. Вони організовувалися за територіальною ознакою, входили туди досить забезпечені люді.После Революції «буржуазні» клуби закрилися, але на фабриках і заводах стали створюватися фізкультурні колективи, які стали прообразом спортивних клубів. В 60-і роки минулого століття спорт клуби почали своє возрожденіе.Оні створювалися в основному на підприємствах, у військових підрозділах, навчальних закладах. Пізніше клуби стали створюватися і за видовою ознакою (мається на увазі вид спорту, який представляє даний клуб).
2
З економічної точки зору спортивні клуби бувають аматорськими і комерційними. Одні надають приміщення для оздоровчих занять спортом всім бажаючим за певну плату, а інші мають професійну спортивну спрямованість за видами ігор.
3
Комерційні клуби створюються на основі товариства з обмеженою відповідальністю, тому підкоряються всіма статтями Цивільного Кодексу щодо таких організацій.
4
Для створення спортивного клубу необхідно заснувати товариство з обмеженою відповідальністю, співзасновниками якого можуть стати запрошені вами особи.
5
Проведіть збори засновників товариства, прийміть статут товариства і внесіть статутний капітал відповідно до визначених вами частками.
6
Зареєструйте створене ТОВ у податкових органах, щоб придбати юридичний статус.
7
Спортивний клуб на основі ТОВ має власне найменування з вказівкою організаційно-правової форми та діє на підставі установчого договору і статуту.
8
Збори засновників клубу є вищим органом влади. Саме збори приймають ті чи інші рішення, приймає в члени клубу сторонніх осіб, запрошує тренерів, вибирає голови клубу і регламентує його діяльність.
9
Збори засновників ТОВ спортивного клубу також вирішує основні фінансові питання про призначення всіляких стипендій та допомог відзначилися гравцям, нагородження та преміювання виграли команд клубу, проведенні змагань, надання фінансової допомоги на зборах.
10
Економічна діяльність клубу повинна вестися в рамках, затверджених законом. Звіти про економічну діяльність надаються в податкові інспекції району, міста у визначений законодавством термін.
Бути здоровим і спортивним модно, тому інтерес до спортивних клубам зростає. Ви можете відкрити як вузькоспеціалізований спортивний клуб (силовий, для чоловіків), так і багатофункціональний. Це залежить від ваших матеріальних можливостей і бажання. У кожному разі, відкриття спортивного клубу передбачає розробку концепції такого клубу та отримання необхідних дозволів для нього.
Вам знадобиться
  • приміщення (розмір залежить від клубу), реєстрація та дозволи державних органів, обладнання та персонал, а також реклама.
Інструкція
1
Усі спортивні клуби можна розділити на вузькопрофільні (тільки для дітей або тільки для жінок) і багатофункціональні, в яких можна займатися і накачуванням м'язів, і танцями, і плаванням. У першому випадку знадобиться невелике приміщення (на кілька залів). У другому вам буде вигідніше зняти окрему будівлю і зробити в ньому ремонт, оскільки багатофункціональному клубу знадобиться як мінімум 8 залів.
2
Розробіть концепцію свого клубу. Яким він буде - масовим або елітним? Якими видами спорту можна буде займатися у вас? Тому, хто не може добре зробити це сам, краще скористатися послугами фітнес-консультантів, які підкажуть, що користується найбільшим попитом, а також допоможуть підібрати архітектурний проект (якщо ви будете будувати будинок) і обладнання для клубу.
3
Вам як підприємцю необхідно буде пройти державну реєстрацію (створити юридичну особу), а також узгодити в архітектурному управлінні та управлінні з благоустрою адміністрації району (міста), органах пожежного нагляду, санепідемстанції проект клубу. Також потрібно буде укласти договори про водо- і електропостачанні. На все це може піти до року.
4
Для спортивного клубу знадобиться обладнання - тренажери. Їх не повинно бути мало, однак і занадто багато встановлювати теж не варто: якщо в клубі буде тісно, то клієнти відчують дискомфорт. Для початку купіть найосновніші тренажери, необхідні для тих видів спорту, які будуть представлені у вашому клубі. Не забудьте також про музичний центр, оскільки займатися спортом в тиші навряд чи приємно.
5
Величезне значення для нового клубу має персонал. Недосвідчені тренери, з якими заняття проходять без відчутної користі, можуть позбавити вас клієнтів. Тому постарайтеся найняти тренерів з досвідом роботи. Крім них, вам знадобиться бухгалтер і адміністратор.
6
Рекламну кампанію варто продумати заздалегідь. Використовуйте всі можливі джерела: листівки з пропозицією пробного заняття зі знижкою, вивіски про швидке відкриття клубу, білборди. Після того як ваш клуб запрацює, клієнти будуть приводити своїх знайомих - почне працювати "сарафанне радіо".