Як перейменувати тип файлу. Як у через виконати поміняти тип файлів.

У комп'ютерній тематиці є 2 схожих терміна: формат файлу і тип файлу . Деякі користувачі персональних комп'ютерів не бачать різниці між цими поняттями, до того ж можуть додати до попередніх термінам поняття розширення файлу , зібравши все до купи. У роботі з операційними системами лінійки Windows є можливість перейменувати тільки розширення файлу , а формат файлу можна змінити лише його конвертацією.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Якщо ви загляньте в «Провідник», можете переконатися, що не можна змінити розширення файлу . Для зміни розширення файлу необхідно включити відображення букв після точки в назві файлу . Цю опцію можна активувати в налаштуваннях папок «Провідника». Відкрийте будь-яку папку або «Мій комп'ютер», двічі клацнувши по елементу лівою кнопкою миші. Натисніть верхнє меню «Сервис», в списку, виберіть пункт «Властивості папки».
2
У вікні необхідно перейти до вкладки «Вид» і вибрати в блоці «Додаткові параметри» пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих тип ов файлів». Зніміть позначку з цього пункту, також можна зняти позначку з наступного пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих тип ов файлів», якщо файл, розширення якого ви хочете змінити має атрибути «Прихований» або «Системний». Потім натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
3
Тепер вам залишилося пройти в папку, яка містить файл, що підлягає зміні, і перейменувати його розширення. Перейменувати розширення можна кількома способами: - натисніть правою кнопкою на файлі і виберіть пункт «Перейменувати»; - натисніть уривчасто два рази на імені файлу ; - виділіть файл і натисніть клавішу F2.
4
Після виконання будь-якого з перерахованих вище дій можна змінити розширення файлу . Як тільки ви це зробите, не забудьте натиснути клавішу Enter або клацнути лівою кнопкою миші на вільному полі папки або робочого столу. Перед вами з'явиться діалогове вікно із запитом підтвердження зміни розширення, натисніть кнопку «Так», якщо впевнені або натисніть кнопку «Ні», якщо щось зробили не так.
5
Якщо на екрані з'явиться повідомлення про помилку або неможливості виконати запитувана дія, значить, структура файлу закрита для зміни або у файлу активні атрибути «Тільки читання». Натисніть правою кнопкою на вашому файлі і виберіть пункт «Властивості». У блоці «Атрибути» зніміть позначку з пункту «Тільки читання» та натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
За назвами вулиць у місті приїжджі можуть судити про що. Коли міста тільки починали будуватися, назви вулиць з'являлися самі собою. Їх називали за професіями жителів, по імені людини, що побудував перший будинок, за географічним положенням і знаходиться по сусідству храму або іншому громадської будівлі. У радянський час стало модно давати вулицям імена громадських діячів і організацій. На картах міст з'явилося дуже багато однакових назв. І деякі можуть бути змінені.
Розмови про те, що потрібно змінити назви багатьох вулиць, йдуть практично у всіх містах Росії вже багато років. У 90-ті роки в деяких містах зникли вулиці, названі на честь героїв Великої Жовтневої соціалістичної революції, яку стали вважати просто переворотом. Змінилося ставлення до її діячам, герої перетворилися на катів, а відповідно, на таблички повернулися старі назви вулиць. Правда, зроблено це було не скрізь. Рух за повернення старих назв існує і в наш час, і не виключено, що й інші вулиці стануть називати інакше, ніж зараз. Одне із завдань руху - домогтися, щоб з карт міст зникли імена людей, діяльність яких викликає хоч найменший сумнів. В першу чергу це політичні та громадські діячі радянської епохи, а також деяких міжнародних організацій. Можуть бути змінені також немилозвучні назви. Як правило, вони з'являлися стихійно, а вже потім їх вписували в документи. Відбувалося це не тільки в Середні віки, але і зовсім недавно. Такі вулиці нерідко з'являлися на околицях великих міст або у щойно побудованих населених пунктах. Якщо назва не несе в собі ніякої історичної інформації, воно може бути змінено. Питання про перейменування вулиць вирішує орган місцевого самоврядування. При муніципальної адміністрації існує комісія з перейменувань. Вона приймає рішення, а потім направляє підготовлений документ до місцевої ради. Остаточний вердикт виносять депутати. Порядок перейменування визначається статутом муніципального освіти. У багатьох містах потрібна згода мешканців. Вирішивши, що назва вашої вулиці необхідно змінити, обговоріть це питання з іншими жителями. Порадьтеся, як його можна змінити. Складіть звернення до органу місцевого самоврядування. Обгрунтуйте ваші пропозиції. Дуже корисно зібрати підписи жителів, навіть якщо за статутом не вимагається опитування або референдум. Передайте своє звернення голові місцевої адміністрації. Зазвичай він очолює і комісію з перейменувань. Такі листи розглядаються в тому ж порядку, що і всі інші звернення громадян. Його можна послати за звичайною поштою рекомендованим листом з повідомленням, електронною поштою або передати через секретаря. У перших двох випадках вам мають надіслати відповідь, що лист отримано. В останньому - роздрукуйте документ у двох примірниках і простежте, щоб секретар зареєстрував лист. Розглядаються подібні звернення у 30-денний термін. Вас можуть запросити на засідання комісії. Підготуйтеся до будь-яких питань. Перейменування вулиць пов'язано з серйозними фінансовими витратами. Необхідно не тільки переробити таблички на будинках. Всі установи, які знаходяться на цій вулиці, будуть змушені змінювати документи про реєстрацію, печатки і т. П. Тому муніципалітети зазвичай не дуже охоче йдуть на подібні зміни.