Як зменшити обсяг відеофайлу.

Чи стикалися ви коли-небудь з проблемою об'ємних відеофайлів? Рано чи пізно вона виникає, тому ця проблема з'являється, коли ви бажаєте записати на диск будь-якої фільм (або скинути на flash-носій), а він виявляється, що він занадто великий для даного носія.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Super.
Інструкція
1
Розмір відеофайлу можна зменшити кількома способами: - конвертувати в інший формат без втрати якості; - конвертувати в цей же формат, але з втратою якості, за рахунок зменшення розміру файлу; - розбиття відеофайлу на кілька частей.Наіболее оптимальним варіантом вважається конвертація відеофайлу в інший формат без втрати якості. Саме таке конвертування дозволяє зробити безкоштовна програма Super. Вона знаходиться в безкоштовному доступі, тобто не вимагає додаткових дій після її скачування. Для скачування цієї програми скористайтеся будь пошуковою системою. Введіть в пошукову рядок фразу Super і натисніть клавішу Enter. Перейдіть по першій посиланням і скачайте програму на комп'ютер. Після її установки можна приступати до конвертування файлів.
2
При запуску програми перед вами з'явиться головне вікно програми. Для додавання вашого відеофайлу в робоче поле програми натисніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному полю. У контекстному меню виберіть першу зверху команду Add Multimedia File (s) або натисніть клавіші Ctrl + A. У вікні вибору файлу знайдіть свій файл, потім натисніть кнопку «Відкрити».
3
Після появи рядка з файлом в головному вікні програми необхідно вибрати формат файлу. Для збереження якості можна спробувати перевести відео в інший формат, який дозволить зменшити розмір файлу.
4
Після вибору формату і кодека, яким буде вироблятися декодування необхідно вибрати розмір зображення вашої відеозапису. Якщо ви хочете змінити цей параметр, встановіть значення перемикача Video Scale Size в розділі VIDEO, поставивши відмітку на потрібне значення, інакше поставте позначку на значенні No Change.
5
Для початку конвертації відео натисніть кнопку Encode внизу вікна програми, у вікні, виберіть потрібну специфікацію вашого кодека і натисніть кнопку «ОК». Через деякий час розміри вікна програми повинні злегка змінитися - це означає, що конвертація закінчено. Перегляд отриманого відеофайлу можна здійснити натисканням кнопки Preview.