Як коптити рибу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Копчена риба - дуже смачний делікатес до святкового столу. Але мало хто знає, що коптити рибу можна і самим. Особливо якщо приготовляти рибу, власноруч виловлену, і на природі.
Вам знадобиться
    • Риба
    • Сіль або маринад
    • Костер або мангал
    • Вільхові гілочки
    • Дрова
Інструкція
1
Найсмачніша риба для копчення - свіжозловлена. Тому сформуємо наш рецепт виходячи з того, що у нас є така риба. Перший крок - розводимо багаття і робимо вугілля такої температури, щоб від них йшов рівний жар.
2
Якщо у вашому улові дрібна травоїдна риба, то її краще випатрати. Хижу велику рибу годі й потрошити, тільки промити.
3
Потім натираємо рибу сіллю і відкладаємо її в сторону, щоб вона просолилася і трохи обвітрилася. В коптильню не рекомендується закладати мокру рибу, інакше риба вийде не копчена, а тушкована. Нехай підготовлені тушки як слід обсохнуть.
4
Тепер займемося безпосередньо коптильнею. При копченні використовуємо вільхові свіжі гілки. Товщина гілок повинна бути приблизно з палець, а довжина такою, щоб гілки увійшли в коптильню. Укладаємо гілки на дно коптильні, зверху прикриваємо їх гратами.
5
На грати викладаємо підготовлену обсушену рибу в один або два рівні, в залежності від модифікації коптильні. Якщо решітки дві, то на нижню решітку укладаємо більшу рибу.
6
Потім закриваємо кришку коптильні і встановлюємо її на вугілля. Засікаємо час, зазвичай риба коптиться близько 30 хвилин. Якщо риба велика - збільшуємо час копчення до 45 хвилин.
7
Після часу знімаємо коптильню і відкриваємо кришку. Риба повинна бути темно-коричневого кольору з з золотистим відтінком. Приємного апетиту!
Корисна порада
Якщо у вас куплена риба, то перед приготуванням її краще попередньо замаринувати.