Як почати відмінно вчитися. Як почати вчиться на відмінно.

Щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці, треба бути грамотним фахівцем, майстром своєї справи. Починати шлях до успішності слід з отримання хорошої освіти. Прагнете до оволодіння знаннями, почніть відмінно вчитися, і ви зможете домогтися поставлених цілей.
Інструкція
1
Результати навчальної діяльності, багато в чому залежать від вашої мотивації на освітній процес. Якщо ви вже визначилися з вибором професії, знаєте, в який вищий навчальний заклад вам потрібно вчинити, то налаштуватися на відмінне навчання вам буде нескладно.
2
Ви повинні розуміти також, що недостатньо тільки надійти в той вуз, в який ви запланували. Необхідно успішно продовжити навчання в ньому. А це можливо тільки в тому випадку, якщо ви вчилися відмінно в школі, навчилися самостійно здобувати знання, а не бездумно запам'ятовувати матеріал, піднесений вчителем.
3
Поставте перед собою цілі, для досягнення яких вам потрібно буде прагнути до більшого. Складіть план дій для цього. Наприклад, ви плануєте закінчити рік без трійок або тільки з відмінними оцінками.
4
Потім ви повинні отримати максимальний бал на ЄДІ, щоб поступити на бюджетне відділення. Для цього вам треба протягом усього навчального року займатися додатково з тих навчальних предметів, з яких ви збираєтеся здавати іспит.
5
Читайте побільше довідкової літератури, беріть участь в різних предметних олімпіадах, науково-практичних конференціях. В результаті підготовки ви отримаєте багато потрібної і цікавої інформації та розширите свій кругозір.
6
Якщо ви поставите перед собою конкретні завдання, то швидко зрозумієте, що потрібно навчитися розподіляти свій час. На підготовку до іспиту необхідно буде відвести більшу частину, якщо ви хочете отримати високі бали на ЄДІ. Плануйте кожен свій день заздалегідь.
7
Виховуйте в собі силу волі. Можливо, відпочити з друзями з'явиться можливість тільки у вихідні дні. І як би вас не вмовляли, навчитеся відмовляти.
8
Навчіться настроювати себе на хороше. Непросто буде весь навчальний рік строго слідувати до поставлених цілей. Думайте про те, для чого ви так багато працюєте, мрійте про майбутнє.
9
Під час навчання не забувайте про своє здоров'я. Ведіть здоровий спосіб життя: займайтеся спортом, вживайте в їжу тільки корисні продукти, не забувайте про вітаміни.
10
Знайдіть однодумців. Якщо ви будете прагнути до знань спільно, вам це буде простіше робити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VNwsqBvGjNk